Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - RotkiwKerianna - 12-17-2012

(12-17-2012, 04:51 PM)Erato napisał(a): Nie oddam rybek! Nie oddam Big Grin
sknera.....

(12-17-2012, 04:53 PM)Zuza napisał(a): Hmmm... To może ja jeszcze jedne rybki zrobię...? Tylko takiego pudełka z niebieską przykrywką już nie mam... Ale bez przykrywki mogę zrobić! Smile

no sama widzisz...nie podzieli się....Sad
w wolnej chwili machnij jeszcze jedną dla mnie i całe akwarium dla Erato...plis plis plis....


RE: Zuza present'uje... - Erato - 12-17-2012

Rotki ja to jestem pies na rybki Big Grin I na niebieskości wszelakie i motywy morskie, więc niestety!... Musisz się do Zuzy uśmiechnąć o nową puszencję Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Dyzia - 12-17-2012

EleganckieSmile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-25-2013

Omatko! Ja to mam tempo tworzenia... Sad Ślimak to przy mnie szybkobiegacz... Sad

Kolejne dwie buteleczki dla szwagra... Zero inwencji twórczej... Undecided Jedna prawie identyczna z pokazywaną już, tylko zamiast kropek - brudne mazańce... Sad Druga po jakiejś wodzie mineralnej - miała taki "pasek" wgłębiony, to (żeby się za dużo nie narobić) tylko ten pasek ozdobiłam... I też pobrudziłam na zielono - ten zielony "brud" mnie prześladuje... Sad Wcale nie chcę go robić, ale wszędzie mi pasuje... Confused
       


RE: Zuza present'uje... - Vika - 01-25-2013

Te brudne mazańce to już wspomnienie - zabrałam,
a szwagier będzie się musiał obejść smakiem, no nie, przecież by jej nie jadł...
widokiem?... też nie, wcale jej przecież nie zobaczy...
wyobrażeniem? jeśli ma wyobraźnię...
będzie się musiał po prostu obejść i już!
albo mu zrób nową... Tongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-25-2013

Hmm... Chyba mnie jednak lubicie bardzo, że Wam się te butelki podobają.... hmmmm....

BARDZO DZIĘKUJĘ!!! Smile

A jak komuś się nie podobają, to niech się nie przejmuje, bo ja wiem, że one (te butelki) bidniutkie i bylejakie.... Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Dyzia - 01-25-2013

Jedna mi podoba, a druga mnie rozbawiła, zgadnij która Smile
"żeby się za dużo nie narobić" - co to za przykład dla młodzieży? Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-25-2013

Niech się młodziez uczy od małego - jak już musisz coś spieprzyć, to się przynajmniej przy tym nie męcz! Tongue


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 01-25-2013

Zuza... co za slownictwo, my tu ostatnio nad 'dupa' debatowalysmy, ze nie lzja, a tu kolejna leksykalna perelka Smile

motyw na calosci mi sie szalenie podoba, zielone mazianie jest bardzo ok, bo pastele by byly za mdle do calosci pastelowej, delikatnej, na pasku drugiej tez dobrze by wygladaly, gdyby nie citutenkie czepniecie z mojej strony (jesli pozwolisz) - prosze wziac mokra chusteczke do jasnej ciasnej i te cienie pocieniowac bardziej, zeby sie rozlozyly az prawie do srodka paska. Tak sobie mysle...


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-25-2013

A pozwalaj sobie Domisiu, pozwalaj! Big Grin I tak delikatnie się ze mną obchodzicie... Big Grin

A te zielone mazańce mnie wkurzyły - może nie były idealne, ale na pewno lepiej rozłożone, a potem lakier część zostawił, część zmył, a jeszcze inną część jakby przesunął.... Chyba ta zielona farba trochę się zestarzała i trzymać się nie chce... Gdybym posiadała na stanie mokrą chusteczkę, to może bym to wszystko starła (może!), ale nie mam... Za to lenia mam, to poprawiać nie będę.... Może nie powinnam pokazywać światu takich niedoróbek, ale ja wszystko pokazuje... Tongue

Atanerku - dziekuję Ci bardzo! Smile