Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-19-2012

Dzisiaj słoneczko świeci, to zrobiłam zdjęcia kolejnych buteleczek dla szwagra Smile Jeszcze czeka je kilka warstw lakieru po kropkowaniu i ciapaniu, ale nie wiadomo jak długo słońce będzie....
Na początek ta, którą już pokazywałam z prośbą o radę... "Goliznę" zakryłam... Tongue
   

A następnie trojaczki - góra niepomalowana... Najpierw chciałam czymś wykończyć to przejście, ale chyba zostawię... całkiem dobrze to wygląda, a faceci nie lubią ozdóbek...
       


RE: Zuza present'uje... - sylwia2624 - 11-19-2012

Buteleczki śliczne, takie spokojne stonowane. Dla mnie jeżynowa naj ale „skrzynia skarbów” rewrlacja Smile


RE: Zuza present'uje... - gofira - 11-19-2012

no prosze fajowe sa wszystkie i nawet sposób na puste miejsce w pierwszej się znalazł - zacne moja kochana zacne wszystkie Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-19-2012

Dziękuję dziewczynki! Smile

Etykietki to wydruk - z transferami na razie dałam sobie spokój...
A zieleń jest identyczna jak kolor butelki - na zdjęciu wygląda jak brąz, ale to zwykła zieleń butelkowa... Smile


RE: Zuza present'uje... - Vika - 11-19-2012

yes, yes, yes! i co tu więcej dodać?? Smile
mnie wszystkie trzy i już Smile


RE: Zuza present'uje... - Erato - 11-19-2012

Tak debatowałyśmy nad tą jedną butelką, a Ty dodałaś tylko etykietkę i proszę, jak super wyszło! Żadnych kropek, cieni i innego paprania Big Grin Czysto, pięknie i na temat, bardzo mi się podoba. A zielone też super - tylko jakby jeszcze nakrętki ździebko nie dokończone Huh (tak się wymądrzam, a w życiu żadnej butelki nie zrobiłam, znaczy się z nakrętką żadnej Big Grin )


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-19-2012

Big Grin Big Grin Big Grin Jakże miło... Big Grin

Z nakrętkami miałam duuuży kłopot... Najpierw je pokropkowałam, potem dodałam to ciapanie... Tak się zastanawiałam czy całe na zielono przemalować...? Zostawiłam takie, bo nie miałam wizji... Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Erato - 11-19-2012

A to przepraszam - czekaj spokojnie na wizję (tylko nie pal nic Tongue ). Na pomysł lepiej poczekać, niż robić na siłę.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-19-2012

Eeee... miałam nadzieję, że Ty jakąś masz, to by mnie może olśniło... Tongue


RE: Zuza present'uje... - Erato - 11-19-2012

(11-19-2012, 03:59 PM)Zuza napisał(a): Eeee... miałam nadzieję, że Ty jakąś masz, to by mnie może olśniło... Tongue

he he, jak ja mam wizje przy butelce, to znaczy, że już jest ze mną naprawdę źle Tongue Tak więc niestety, żadnej wizji na zbyciu nie mam!