Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 11-07-2012

Paseczki wymiataja, chlopaki az sie do mnie smieja z tego pudelka, napis niczego sobie, calosc pieknie skomponowana i wykonczona. Piekno w prostocie!! Brawo!


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-07-2012

Dziękuję Big Grin Coraz bardziej mi się ta "chrześniaczka" podoba - to Wasza zasługa! Big Grin

Niebieskie paseczki to serwetka. Inna niż ta z matrosami, bo kolor paseczków bardziej mi "podchodził".
A niebieskiego koloru jest na tej szkatułce dużo - poza tym, co widać - środek jest w dwóch odcieniach niebieskiego...

Podróżniczko - pomysł tego pudełeczka też jest "zainspirowany".... Tongue Więc zgapiaj do woli! Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 11-07-2012

Najlepszy napisSmile Piekna skrzyneczka. A tak marudzilasTongue


RE: Zuza present'uje... - bilkis - 11-07-2012

Zuza,łepetynę bym sobie dała upitolić,że w tym wątku posta napisałam,
chyba mnie skleroza nieźle rąbie,bo sprawdziłam i nie ma! Blush

Otóż Zuzo,moja marudna siostro, powiedzieć chciałam,że w przekształcaniu
rzeczy,które przeciętny człowiek bez namysłu do kosza wywala, w piękne przedmioty użytkowe nie masz sobie równych!
Kubełki po serkach dekupnąć,słoiczek po kremie, to w życiu by mi do głowy nie przyszło, o wykałaczce nie wspominając Smile
Kolekcja puszek jest imponująca, gdybym te ludowe mojej córce pokazała,
to bym miała przechlapane, bo ona zakochana w takich wzorach,
musiałam jej kuchnię na ludowo dekupażować,ale puszek bym nie podołała,
to małe arcydzieła,piękne niezwykle Heart
Bardzo też podoba mi się też to,że potrafisz wykonać prace minimalistyczne
i umiesz się powstrzymać od ich dodatkowego ozdabiania, cudna jest puszka makowa,taka właśnie ascetyczna. Ja bym pewnie zaraz kombinowała,co tam jej dołozyć i straciłaby ten urok Smile
To samo mogę powiedzieć o ostatniej szkatułce,prosta i czysta w odbiorze,
bez zbędnych dekoracji, bardzo mi się podoba. Paseczki świetnie podkreślają temat i więcej nic tu nie jest potrzebne.
Napis też fajny, ciesz się,że ci się cały na pudełku zmieścił,
mnie się to jeszcze nigdy nie udało,więc robię bez Big Grin Big GrinBig Grin
Wszystko mi się podoba O! I co teraz powiesz? Tongue Big Grin


RE: Zuza present'uje... - szksat - 11-07-2012

Zuzo marudero Smile Skrzyneczka jest śliczna - prosta i dopracowana, no i dobór kolorów bardzo bardzo Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-07-2012

I co ja teraz powiem...? Powiem: DZIĘKUJĘ BARDZO!!! Big Grin

I muszę się przyznać, że napis zrobiłam przy pomocy stempelków dla dzieci... Takich z tuszem, kiedyś kupiłam i tak leżały... Tusze powysychały, to próbowałam farbką... Nie za bardzo to wychodziło, musiałam podmalować...
Chyba już więcej napisów nie będę robić.... Sad Tongue


RE: Zuza present'uje... - wieja84 - 11-07-2012

Bardzo fajnie szkatułka wyszła i napis też jest w porządku. A te paski to ręcznie malowałaś czy to serwetka?


RE: Zuza present'uje... - anika - 11-07-2012

"Chrzestna" pięknie się prezentuje.Ciekawe motywy,fajna kolorystyka. Możesz być z niej dumna.


RE: Zuza present'uje... - martyna20031 - 11-07-2012

Zuza jęczałas ,jęczałaś że ci nie wychodzi,że wszystko be a teraz takie śliczności tutaj wstawiasz. Tyś kłamczucha jestTongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-07-2012

Jam kłamczucha???? Przecież pokazywałam jak mi wychodzi... A że na koniec jako tako wygląda...? Gdyby nie wyglądało, to nie byłby koniec... Tongue