Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-12-2012

Muszka - ja mało prac pokazuję (i robię Sad ), to i pisać nie ma o czym... Ale pogadać można też u innych w gościnie... Smile

Natalyyjka - oglądanie i czytanie cudzych wątków zawsze się przydaje. Nawet takiego kiepskiego jak mój. Smile
A spamem się nie przejmuj - mnie też parę razy zbanowało... Ot, automaty nas nie lubią... Tongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-04-2012

Cóż... przyszedł czas na moją kutą butlę... Confused
Od razu się przyznam, że nie miałam kleju do złoceń - użyłam wikolu... Na dodatek do "struktury" użyłam jakiejś takiej "gumiastej" masy - nie dało się zeszlifować "dziobów"... Sad
Z daleka to nawet, nawet wygląda:
   

Ale z bliska... Dół jeszcze jako-tako, ale na górze wyraźnie widać, że to pomarszczone "złotko"... Sad
       


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-04-2012

Naprawdę się Wam podoba???? Hmmmm... to chyba te zdjęcia beznadziejne....

Mery - pasta faktycznie daje "grubość", a ja bym chciała bardziej "płasko"... Undecided


RE: Zuza present'uje... - callisto - 09-04-2012

Nareszcie nadrobiłam zaległości u Ciebie, doprawdy nie wiem dlaczego tak późno Sad
Kwiatuszki będą się pięknie prezentować na balkonie w towarzystwie ślicznych donic i mis.
Butelka zakuta wyszła wyśmienicie, czego ty od niej chcesz? Nie podoba Ci się? To ja ją biorę Big Grin



RE: Zuza present'uje... - natalyyjka - 09-04-2012

Powiem, że kucia mi się podobają, nawet bardzo Wink Ale ten środek jakoś dziwnie mi nie pasuje :p Wzór jest delikatny, a kucie takie ciężkie. Ale nie znam się na butelkach, Ty jesteś ich mistrzynią Smile


RE: Zuza present'uje... - gofira - 09-05-2012

eehhh jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził- u mnei za gładkie u ciebie za pomarszczone. a mnie się podoba "kucie" tylko tak się przyglądam i ja bym ten motyw potraktowała jako tło a na nim dodała jakiś może nie za duży ale jednak taki wyraźny element może coś wypukłego??? sama nie wiem tak jakby czegoś brakowało na środku, a może się czepiam? nie wiem takie mam wrażenie, że czegoś brakuje na środku butelki


RE: Zuza present'uje... - callisto - 09-05-2012

hehe jeszcze się nikt taki nie urodził co by wszystkim dogodził.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-05-2012

Dzięki dziewczynki! Smile

Ten motywi to był gest rozpaczy - nic mi tam nie pasowało, aż znalazłam tę serwetkę w srebrne listki... Faktycznie - można by tam coś na to nakleić, ale co? Nie mam nic odpowiedniego... ani żadnego pomysłu... Ech.... wena mnie opuściła chyba na dobre.... Sad


RE: Zuza present'uje... - gofira - 09-05-2012

Zuza nie dramatyzuj - rano jest to i wena śpi- - ja to bym jakiś relief ciepła - coś małego wypukłego jakieś takie zawijasy albo jakiś kwiatek ze zpachli najlepiej z szablonu i pomalowała go na ciemno albo posrebrzyła.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-05-2012

Grarutko - to może ja poczekam na Twoją butlę, a potem odgapię od Ciebie...? Smile