Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-27-2012

Dzisiaj druga część pierwszej transzy wykopalisk balkonowych Big Grin Tym razem czarno-biała.
Doniczki - ta "pucharkowa" to po fiołkach, ta zwykła z podstawką - stareńka z piwnicy mojej mamy. Była bardzo nierówna, więc dodałam jej "relief" ze szpachlówki, ale krzywulec straszny! Dobrze, że robiona na kamień, bo byłoby fatalnie...
       

I jeszcze miseczka - robiłam już podobne, tu jednak dół zrobiłam metodą "pyk, pyk".... Smile
       

Pojemnik z nieudanym kółeczkiem wiklinowym wstawię za chwilę do "Dzieci-śmieci.." Smile I na tym na razie koniec, bo 1.sierpnia wyjeżdżam... Ewentualnie skończę to moje strrrraszne kucie, chociaż wątpię, bo pod reęką do kucia miałam butlę, a przecież na butelki to ja pomysłów nie mam.... Sad


RE: Zuza present'uje... - Vika - 07-27-2012

Pucharkowa i starenka wyszły świetnie,
ale ta pyk, pyk powaliła mnie na kolana - obcykałam sobie co i jak i zaanektowałam pomysł... mogłam??? Tongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-27-2012

Dzięki Vikusiu! Smile
Pewnie, że mogłaś, tym bardziej, że to nie mój pomysł.... Tylko teraz zastanawiam się jakie cudo tym "pyk, pyk" zrobisz.... Smile Pospiesz się! Big Grin


RE: Zuza present'uje... - anulkaa - 07-27-2012

Swietne prace!!!


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 07-27-2012

Swietnie nadalas im drugie zycie. Ta z podstawkiem po prostu niesamowita.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-28-2012

Dziękuję dzieweczki! Big Grin

Butelkę kuję dalej.... I ciągle pomysłu na nią brak.... Jak już pisałam - humor mam kiepski i wszystkie motywy wydają mi się zbyt radosne....


RE: Zuza present'uje... - anika - 07-30-2012

O! Ale to ładne i jakie gustowne.Barrrdzo mi się podoba.A złym humorem się nie przejmuj ,zrób go na szaro,odetnij i...kolory same wrócą!.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-30-2012

Dzięki!!!! Smile
Następne doniczki chyba też tak zrobię... kiedyś... Smile

A humor już sam się zrobił szary - teraz tylko go odciąć.... Ale czym????


RE: Zuza present'uje... - martyna20031 - 08-01-2012

Użytkownik Liczba postów
Zuza 152
callisto 48
grarut 47
Shanna 45
natabus 37
vika 20
mery 19
Virgo_777 13
Brydzia 11
Ataner 10
truskawka 9
martyna20031 8
malola 8
bejb90 7
magnolia57 5
gofira 5
brunetka 4
Myka 3
Lady_Slonko 3
elila 3
ulenka 3
nietuzinkowa 2
eupsychia 2
muszka 2
nati77 2
wieja84 2
jomajka12 2
arachidka 2
anika 2
pulinka 2
lilianna 1
Cheryy 1
Lusia 1
kotofiejka 1
Ania_butterfly 1
wronia 1
szksat 1
anulkaa 1
ania75 1
Halinas 1
dula80 1
Kasieńka 1
Zyta 1
miriamart 1
magiczna.lawenda 1
eloonia 1



RE: Zuza present'uje... - natalyyjka - 08-06-2012

Ostatnio przejrzałam cały Twój wątek od deski, do deski i chciałam coś napisać, ale potraktowało to jako spam [nie mam pojęcia czemu], dostałam bana itd, itp. Później napisałam gdzie trzeba i zostałam odwieszona i w końcu mogę napisać ten komentarz, no Wink

Ciesze się, że tu zajrzałam i prześledziłam Twoje prace począwszy od pierwszej Smile
Teraz nabrałam większego wyobrażenia o tych słynnych "szczoteczkowych kropeczkach" Wink
Mam nadzieję, chociaż w sumie to pewność, że w dużym stopniu pomoże mi to przy moich pracach. Dziękuję! :*