Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-18-2012

Przyszła wreszcie pora na pierwszy rzut "wykopalisk balkonowych" Smile
Na początek dwie doniczki przytargane z piwnicy mojej mamy. Mają co najmniej pół wieku!
       
   

I świecznik zrobiony z wypalonego znicza. Świeczka nie była na balkonie, stała na półce i z białej zrobiła się żółta, więc okleiłam po całości.
       

I na koniec miseczki zrobione ze starych doniczek "fiołkowych" (bo fiołki lepiej rosną w takich miseczkowych doniczkach, a kiedyś namiętnie hodowałam fiołki)
       
I obie razem - obie będą prezentem dla mojej siostry
       

Miseczki jeszcze czekają na lakier, bo to na nich poli mi się zbiesił...


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-19-2012

Grarutku kochana - TY mówisz, że JA dużo robię?!?!!? Coś Ci się pomieszało... Kilka doniczek przez miesiąc...
A co do doniczek - kiedyś ludzie jak już coś zrobili, to na lata albo i na wieki... Te stare doniczki w lepszym były stanie niż te nowe. Te nowe z jakiejś kiepskiej gliny, w paru miejscach wykruszyły się... jakby spróchniały...


RE: Zuza present'uje... - wronia - 07-19-2012

Miseczki prześlicznej urodyShy


RE: Zuza present'uje... - brunetka - 07-19-2012

Miseczki I klasa! Z tym koronkowym wzorem po prostu lifting jak u najlepszego chirurga w Los Angeles Tongue


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 07-20-2012

(07-19-2012, 10:51 PM)brunetka napisał(a): Miseczki I klasa! Z tym koronkowym wzorem po prostu lifting jak u najlepszego chirurga w Los Angeles Tongue

Lepiej tego ujac nie mozna byloSmile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-20-2012

Och... Jak miło... Smile Dziękuję!! Smile

Szkoda że jakoś dalej mi się nie chce nic robić... Następne wykopaliska czekają na renowację, a tu jakoś tak... nijak... Sad


RE: Zuza present'uje... - gofira - 07-20-2012

trafne określenie Shanna - choć ja przyznaję że wciąż patrzę na miseczki i się zastanawiam jak to jest, że wam się na obłym przedmiocie wzory nie marszczą- jakoś u mnie takie zagnioty wciąż wychodzą.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-20-2012

Gofira - marszczą się trochę... Ten wzór akurat dobrze się nakładało, bo ma takie "falbanki" i tam można ponacinać...


RE: Zuza present'uje... - gofira - 07-20-2012

nacinania się jeszcze nie nauczyłam - próbowałam a jakże i to nie raz - tylko jak ja to natnę hmmm to dopiero wychodzą cuda - i jednego wtedy mogę być pewna- zawsze zaskoczy mnie to co wyjdzie- a to zając miał krzywe ucho, a to kwiatek jakoś z liściem się połączył ehhhh ćwiczyć ćwiczyć wiem - tylko to mi pozostało - dobrze że ja uparta jestem



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-20-2012

Hi hi hi... Znam to! Smile Ale w tym przypadku to nawet nie nacinasz wzoru, tylko te falbanki już są jakby ponacinane i się same układają... Kurde, opisać trudno - gestem to w jednej chwili bym pokazała....