Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - callisto - 11-25-2011

Zuza jak się odklei to się przyklei z powrotem, bądź odkleisz całość i będzie tak jak Ci pasuje.
Puchy są super, recykling ma nowe oblicze i bardzo mi się podobają.


RE: Zuza present'uje... - bejb90 - 11-25-2011

No moim zdaniem też teraz ładniej wygląda Smile
Cholerka, dziewczyny, skąd Wy bierzecie te koronki? Ja już chyba 4 pasmanterie zwiedziłam i albo w ogóle nie mają(?!) albo takie bardzo szerokie, albo ogólnie mi sie coś nie podoba ;p



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 11-25-2011

Ladną koronkę trudno dostać... Trzeba trochę się nabiegać,,,
Mnie kiedyś udało się tylko białą kupić... Sad


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 12-13-2011

Omatko! Znowu spadłam na drugą stronę... Sad

Muszę przed świętami zrobić miejsce w kuchni (mojej "pracowni"), więc zabrałam się za butelki, które już chyba ponad pół roku stały pomalowane i czekały na wenę i pomysł... Buteleczki pojadą do mojego szwagra, który ostatnio naleweczki robi, więc dostały owocowe motywy Smile Spróbowałam na nich cieniowania - z małych buteleczek jestem nawet zadowolona, na tej dużej cienie cóś za mocne wyszły... Sad

Aaaa.... Trzy dni próbowałam obfocić te butle, ale ciągle było ciemno i zdjęcia wychodziły nieostre... Dzisiaj wyszłam z nimi na balkon i wreszcie coś widać... Smile
       

A tu zbliżenie na krak z zółtka - od razu widać jak długo ta butla stała, bo robiłam go jak tylko Papuch(?) podała przepis na krak żółtkowy... Smile
   


RE: Zuza present'uje... - Brydzia - 12-13-2011

Bardzo ładnie Ci wyszło,a ten krak żółtkowy piękny.Ja szukam takich małych buteleczek ,ale w rodzince nikt nie posiada.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 12-13-2011

Brydziu - dziękuję! Smile

A buteleczki-piersóweczki to... śmieci! Smile Zbierane w różnych punktach odwiedzanych przez "smakoszy" Big Grin


RE: Zuza present'uje... - bejb90 - 12-13-2011

śliczne,te zakończenia ze wstążeczek takie fajne Big Grin i nawet o zakrętkach pomyślałaś Big Grin no no, perfekcjonizm Big Grin
a crack żółtkowy super!


RE: Zuza present'uje... - Vika - 12-13-2011

Zuzalencjo, właśnie przed chwilą zachwycałam się Twoją fenomenalną strukturą u Grażuli, a teraz te butle, ach...
I bejbi ma rację - wstążeczka jako wykończenie wymiata!
Bardzo mi się podobają! Smile
No i krak żółtkowy...


RE: Zuza present'uje... - arachidka - 12-13-2011

Cóż za perfekcyjne wykończenie tych pięknych butelczyn Wink


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 12-13-2011

Och, dziękuję dziewczynki! Big Grin

Jeszcze te strukturki muszę wykończyć i butelkę świąteczną, i trochę ryżowca ponaklejać - i już zrobi się trochę miejsca i święta będzie można urządzać! ;D