Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Brydzia - 07-06-2011

Dzięki za stronkę ,fajne rzeczy tam mają.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-07-2011

Ojojoj... Brydzia odkopała mój wątek. Smile

Coś ostatnio nic nowego nie robię... A to co zaczęłam jakoś "nie chce" się dokończyć... Sad


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-14-2011

No i widzicie - 10 dni zajęło mi wykończenie takiej malutkiej puszeczki po orzeszkach... Smile
           


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 07-14-2011

Elegancja-Francja. Podoba mi sie Twoj odzysk. Piekna serwetka.
Ty piszesz ze robilas 10 dni. Dla mnie nic nowego i pewnie dla innych kolezanek tez nie, ale.... No wlasnie. Znalazlam w necie dziewczyne (cos tam sprzedawala ze swoich wyrobow), ktora wyraznie pisze, ze kazda prace robi max. 2-3 dni. Zastanawialam sie jakim cudem. Nawet przy szybkoschnacym lakierze trzeba wyluzowac i nie pchac sie za szybko z kolejnymi warstwami. To bylo tak na marginesieSmile


RE: Zuza present'uje... - Virgo_777 - 07-14-2011

Wiesz Zuzek, przez Ciebie kupując w markecie kukurydzę, czy ananasa w puszcze patrzę na cenę tegoż oczywiście, ale od jakiegoś czasu dokładnie oglądam puszkę czy aby nie jest powgniatana. Moi panowie widząc proces mojego wybierania kwitują to jednym słowem "świr", uśmiechają się i w skupieniu głaszczą następne puszki w poszukiwaniu ewentualnych wgnieceń...świry...??? Wink


RE: Zuza present'uje... - callisto - 07-14-2011

Zuza śliczna puszka Smile I warto było czekać. Doprawdy nie wiem jak to możliwe by zrobić pracę w 2, 3 dni i ją sprzedawać? Niektóry nie mają dystansu do swoich prac... Brr uchować, od takich "artystów"


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-15-2011

Dzięki dziewczyny!! Smile

Ta moja puszeczka swobodnie mogła być zrobiona w 2-3 dni, bo przecież nie jest to nic skomplikowanego, a i wypieszczona nie jest...
Myślę że te prace oferowane w necie są możliwe do zrobienia... To zazwyczaj proste rzeczy... Jeśli się ma już przygotowane przedmioty, to naklejenie serwetki i polakierowanie nie zajmuje dużo czasu... A te prace "a wyższej półki" - skomplikowane, lakierowane na lustro - o! tam termin wykonania jest dłuuugi! Smile Ale też cena jest odpowiednia! Smile


RE: Zuza present'uje... - ania75 - 07-15-2011

Zuza jesteś prawdziwą mistrzynią, wszystko robisz per- fect,
szczerze zazdroszcze umiejętności i cierpliwości,
pozdrowionkaSmile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 07-25-2011

Już wróciłam! Smile
A "na szybkiego" zrobiłam dla siostry pojemniczek po twarożku w słoniki z ręcznika papierowego Big Grin
       


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 07-25-2011

Fajny slonik, choc czegos mi brakuje. Za ''czysty'' jak dla mnie.