Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-01-2011

Dzięki dziewczyny!!! Big Grin

Natabus - ta część wzoru jest na białym tle - naklejone "po całości" Smile


RE: Zuza present'uje... - callisto - 04-01-2011

kubeczki fajniutkie, co za wzorek na różowych kubkach, spodobał mi się i to bardzo. A wykałaczki... no nie, tego jeszcze nie było Confusedzok:


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-02-2011

Fajnie, że mój żarcik primaaprilisowy spodobała się Big Grin

Mery - młoda to ja nie jestem Sad , oczek sprawnych nie mam... A dlaczego myślisz, że to wzór kujawski?? Kujawskie hafty są chyba jednobarwne...?

Callisto - ten wzorek pochodzi z papierowego ręcznika... Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-04-2011

Koniec żartów, zaczęły się... butelki.

Pomarańczowa jest zamykana, wiec dorobiłam jej kapelusik.
Wszystkie motywy z papierowych ręczników...
   


RE: Zuza present'uje... - callisto - 04-04-2011

no i fajnie Ci to wyszło Smile kropeczki są debeściarskie, wychodzą ci naprawdę super!


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 04-04-2011

Ciekawy pomysl z papierowymi recznikami. Jak sie zachowywaly podczas przyklejania? Tak jak serwetka, czy moze sa wdzieczniejsze w obrobce?


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-05-2011

Dzięki ! Big Grin

Shanna - wszystko zależy od rodzaju ręcznika... Mam jeden, który zachowuje się jak serwetka, ten pomarańczowy był znośny, ale ten zielony... Gdyby nie specjalny klej do serwetek chyba nie dałabym rady...


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-06-2011

Grarut - kup sobie lepsze okulary! Big Grin Tymi kropkami faktycznie chciałam uzyskać coś na kształt cieniowania... Dlatego na górze i na dole jest ich więcej...

A teraz ostatnie w tym roku jaja...
       

I jeszcze jajo dekupażowo-karczochowo-teabagowe... Smile
   

A na koniec moje drzewko wielkanocne...
       


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-07-2011

Grarut - wybacz Smile A te kropeczki są baaardzo malutkie - taka mgiełka... Potem trochę rozwodniłam farbę i kropki są już większe. Smile
Ale dlaczego piszesz, że na jajach dużo sie dzieje...? One takie prościutkie...

Natabus - próbowałam dać wstążeczkę atłasową, ale ona za elegancka do tych prościutkich jaj... Zastanawiałam się nad rafią... Może zmienię... Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-11-2011

Nooo... koniec z jajami... Smile Wreszcie mogłam zabrać się za inne rzeczy...

W zeszłym roku pojechaliśmy na wakacje na Kurpie i tam trafiliśmy do gospodarstwa agroturystycznego, w którym gospodarz uczył garncarstwa! Świetne to było! Przy pomocy pana Adama (baaardzo dużej pomocy!) ulepiłam wazoniki, popielniczkę i kogutka! Trochę nie udało sie nam wypalanie, ale i tak byłam baaardzo zadowolona Smile

Na początek zabrałam się za kogutki... Chociaż tego "mojego" musiałam trochę pokleić, bo przy wypalaniu stracił część brzuszka... A trzy mniejsze, to dzieła pana Adama.
Tak wyglądały przed:    

A tak po mojej ingerencji: