Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 03-25-2011

Zrobiłam sobie pudełko na przydasie. Trochę miałam z nim kłopotu, bo rurki krzywo poobcinałam, potem nie mogłam wkleić pudełek, a na koniec serwetka przyklejona na żelazko pomarszczyła się... Za dużo lakieru dałam za pierwszym razem... Trochę udało mi się zniwelować efekt lakierem i papierem ściernym...            


RE: Zuza present'uje... - callisto - 03-26-2011

napracowałaś się, nie ma co. Pudełko jest śliczne, urocze i takie delikatne, po prostu babskie na przydasie Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 03-26-2011

Mery - te rurki są potraktowane kilka razy farbą i lakierem... Trwałe są tak, jak kosze z papierowej wikliny - kilka a może kilkanaście lat wytrzymają! Smile

Callisto - to pudło na dekupażowe przydasie! Big Grin Pasuje do innych pojemników z mojego "warsztatu" !

Natabus - jak pisałam, pudełko powinno przetrwać dość długo... A ja mam inną filozofię - ozdabiam "śmieci", czyli to, co bez mojej ingerencji wylądowałoby na śmietniku... To mnie najbardziej cieszy w deku! Big Grin

Wszystkim Wam dziękuję za miłe przyjęcie mojego pudełka! Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 03-28-2011

Wielkanoc się zbliża - wróciłam do jaj... Smile Tym razem zrobiłam takie... jajcarskie Big Grin
Pierwsze to moja próba jaja patchworkowego... Nie jestem z niego zadowolona, ale co tam...    
Następne powstało ze znanego papieru... toaletowego Big Grin    
A na koniec oba z kolejnym jajem z owieczką    


RE: Zuza present'uje... - callisto - 03-29-2011

jaja świetne, owieczki i pieseczki wymiatają Smile patchwork.. tego jeszcze nie było , fajny pomysł. Ładne są, kolorowe i wesołe, a poprowadzenie prostej linii na jaju nie jest proste - ogólnie mnie się podoba Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 03-29-2011

Callisto - cieszę się, że Ci sie podoba! Smile

Grarut - widziałam ten tutorial, ale moje jajo to kurza wydmuszka, trudno byłoby je naciąć Big Grin To czyste deku, wzorowane na patchorkowych pracach znalezionych w necie...


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 03-30-2011

Fajne jajca. Moje kiepsko wyszly.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 03-31-2011

Shanna - moje też kiepsko wyszły! Big Grin Więc jak radzi Grarut - pokazuj!!

A ja pokażę ostatnią (na razie) partię kubeczków...
   


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 03-31-2011

Swietne te kubeczki na przydasie.
Grarut- jajca w(y)stawilam na pokazWink


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 04-01-2011

Dzisiaj Prima Aprilis!! Smile

Z tej okazji zrobiłam taki żarcik deku - wykałaczka do rolmopsów! Pozuje na pudełku zapałek Big Grin