Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
różana szkatułka s 49 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: różana szkatułka s 49 (/showthread.php?tid=2189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: hira pojemniki na długopisy, str 19 - hira - 05-24-2016

Virgo, co masz na myśli? jakąś szkatułkę z tym dołem? czy co innego?


RE: hira pojemniki na długopisy, str 19 - Virgo_777 - 05-25-2016

Dokładnie tak, pudełeczko jakoweś, chustecznik... Tak, żeby więcej tego pięknego efektu było widać.


RE: hira pojemniki na długopisy, str 19 - abask - 05-29-2016

Bardzo ładne Wink))
Lecisz kochana, lecisz Wink))


RE: hira pojemniki na długopisy, str 19 - hira - 05-30-2016

udało mi się w końcu zrobić zakładki dla piątki dzieci, które opuszczają w tym roku grupę przedszkolną mojego synka; perypetie z nimi w skócie opisałam już w wątku o problemach z wydrukiem z xero...cóż, dawno żadna robota mi tak krwi nie napsuła
zakładki z motywem bajki "kraina lodu" dla dziewczynek, "gwiezdne wojny" dla chłopców, imienne, grafika jest mojej kompozycji zmontowana z rożnych obrazków dostępnych w necie; wydruk z atramentówki, kserowany, przyklejany na wikol i duuużo lakieru, nie szlifowałam, bałam się że znów zejdzie, brzegi akrylówka
l choć do ideału im daleko, lepsze nie będą, nie mam już do nich siły
       

DecuDream, Oli, dziękuję Smile bez Was pewnie by te zakładki nie powstały


RE: hira xero i zakładki, str 21 - Virgo_777 - 05-31-2016

Tu czytają, czytają... Fajne zakładeczki.


RE: hira xero i zakładki, str 21 - hira - 05-31-2016

Virgo, Natabus, dziękiSmile
Ataner, dzięki, na tą małą literę w ogóle nie zwróciłam uwagi, postaram się na przyszłość poprawićSmile
nie szlifowałam, bo chybabym zeszłą na kolejny zawał jakby zlazło, źle nie jest, pod światło widać te bruzdy, ale dzieci pewnie nie będą tak skrupulatne

Muszko, cieszy mnie ta "6" od Ciebie, na wyrost jest jednak, ja widzę niedociągnięcia;
tematyka, cóż jak już nie znalazłam serwetek, to poszłam niby w pewniaki, ale jak zwykle okazuje się że jedna z dziewczynek to chłopczyca i dziewczęcych bajek nie lubi...trudno, miały być 3 jednakowe to są


RE: hira xero i zakładki, str 21 - hira - 06-10-2016

kolejne zakładki, dedykowane paniom z przedszkola moich dzieciaków
wszystkie jednakowe, 7 sztuk zrobiłam; tym razem poćwiczyłam transfery napisów i chyba zaczęłam kumać o co w tym chodziSmile
motyw to wydzieranka z serwetki, krawędzie przetarłam minimanie złotą pastą postarzającą
   


RE: hira zakładki kwiatowe, str 21 - Virgo_777 - 06-11-2016

Bardzo ładne! Fajnie dobrane i zgrane kolorki. Transfery zaliczone mega pozytywnie.


RE: hira zakładki kwiatowe, str 21 - DecouDream - 06-15-2016

Śliczne są. Świetny prezent!


RE: hira zakładki kwiatowe, str 21 - hira - 06-20-2016

dziękuję Wam dziewczyny za dobre słowaSmile
dzieci wręczały, zakładki się podobały, pewnie na święta BN też coś zmajstruję