Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - wiolka42 - 04-18-2015

Ania fajny kształt tych puszek . I ten pomysł ze sznurkiem Smile. Dlaczego ja jeszcze takich nie robiłam . No tak pewnie dla temu że nie mam gdzie tego stawiać .


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-18-2015

Wiola, rób i wymieniaj ze starymi albo rozdawaj Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - wiolka42 - 04-18-2015

Ania najszybciej rozdawaj Wink.


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-18-2015

Nooo....... na to zawsze znajdą się chętni Wink Ale z drugiej strony, są tacy, którym chętnie dajemy i jeszcze się cieszymy, że chcą brać. Przynajmniej ja tak mam Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 04-25-2015

"Jak dobrze mieć sąsiada..." nawet jeśli jest z sąsiedniej wsi Smile Razem z Dużym zostaliśmy zaproszeni właśnie do takiego "drugowsiowego" sąsiada na jego 50-te urodziny. Niewiele się znamy, tyle, że Duży załatwił mu kiedyś pracę a on chętne pomaga przy przeoraniu zagonka czy zwiezieniu nam kamieni - taka sąsiedzka pomoc. Nie wiem czemu dostąpił nas taki zaszczyt, bo podobno mają być tylko najbliżsi (w ilości 10 par), ale zaprosili nas i nie wypadało odmówić, coby nie zaczęli mówić, że zadzieramy nosa. Bo nie zadzieramy i chyba nas za to lubią Smile Ale do sedna! Wobec powyższego, wypadało zorganizować jakiś prezent, ale co? Myślałam, myślałam, czas uciekał a ja nie miałam pomysłu. W końcu stwierdziłam, że zrobię sama coś na szybko a do tego dodam śmieszny gadżet i w ten sposób powstało to co niżej. Nie jest to wykonanie perfekcyjne: z Futrzaqa ściągnęłam pomysł, żeby było widać fakturę farby i lakieru, dzięki temu nie traciłam czasu na szlifowanie. Niestety, jakość mojego "miszczostwa fotograficznego" pozostawia wiele do życzenia, ale co nie co widać. A co do śmiesznego gadżetu: jest obowiązek noszenia po zmroku odblaskowych wdzianek, ale różnie z tym bywa. Znając troszkę jubilata, wiem, że piękną dziewczynę i śmieszny napis będzie nosił dla draki, zatem myślę, że to był strzał w 10 Wink

Achaś! Dodam jeszcze, że wilkowi oczy się świecą Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Zuza - 04-25-2015

Świetny pomysł miałaś! Mam nadzieję, że w butelczynie naleweczka znajduje się Smile

Skoro nie potrafiłaś dobrze sfocić, to teraz pisz, co tam uczyniłaś Tongue Czy to tło jest biało-czarne, czy też światło tak "refleksuje". I co to znaczy, że wilkowi oczy się świecą??? Diodki mu wkleiłaś? Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Virgo_777 - 04-25-2015

Strukturki maja swe niewątpliwe zalety.. Wink Na szybko i jest. Wilkowi jak sie świecą te ślepia?


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 04-25-2015

Po imprezie, bo jak się pije z umiarem to mocno ululane towarzystwo jest męczące. Ale było przemiło, serdecznie, wesoło i bardzo gościnnie Smile
Piszę wedle życzenia Zuzy: Wilka wydrukowałam na zwykłym papierze i polakierowałam z obu stron spray'em, żeby mi się nie rozmazał i nie nasiąkł klejem. Całość pomalowałam gąbką na czarno, nie rozcieńczałam farby, żeby struktura się utrzymała, potem flugger 70 - też gąbką. Struktura dała w tym wypadku to, że brzeg kartki nie był widoczny, choć dość gruby. Tego lakieru dałam tylko 2 warstwy, a to co błyszczy na srebrno to lakier bezbarwny z brokatem do paznokci. Na to znowu 3 warstwy lakieru i już. Wilkowi na źrenice nałożyłam igłą po jednym okruszku brokatu z lakieru i przyznam, że niesamowicie to wygląda Smile
Gdybym miała więcej czasu, to pewnie bym to pudełeczko dopieściła a tak wyszło jak wyszło, ale obdarowanemu i reszcie towarzystwa bardzo się podobała moja praca i chcę wierzyć, że chwalili szczerze Wink


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - DecouDream - 04-25-2015

Miałaś świetny pomysł. Mówisz, że czasu mało? Nie wygląda mi to na to, więc się dobrze spisałaś. Super!


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - abask - 04-26-2015

Bardzo fajnie sobie poradziłaś z prezentem "na szybko" Smile
Kamizelka wymiata, haha Wink))