Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)



RE: kiełbie we łbie - recykling vol. 1 - Shanna - 01-14-2015

Virgo ma racje. To zloto tak srednio sie wpasowalo. Ale poza tym drobiazgiem calosc rezentuje sie bardzo ladnie. Tak jeszcze butelek nie probowalam zrobic.


RE: kiełbie we łbie - recykling vol. 1 - b-b - 01-20-2015

Bardzo spodobała mi się kolekcja lawendowych pudełek Smilez postu chyba 56Chociaż lawenda to bardzo popularny temat w decou to i tak go uwielbiamWhistling


RE: kiełbie we łbie - recykling vol. 1 - Ginger - 01-20-2015

Mnie sie motylek wyciskany bardzo podoba.Ogólnie mnie zaciekawił chustecznik bo inny niż wszystkie.Dziadunio na bombce zapewne na żywo wydaje się być mniej pomarszczony.Na zdjeciach często tzw wady się bardzo uwidaczniają a zalety chowają.Tak myślę ,ze w tym przypadku jest.Lawenda to moja miłośc a w butelkach dobra nie jestem.Czekam na dalsze prace Smile


RE: kiełbie we łbie - recykling vol. 1 - martag90 - 01-21-2015

Dziękuję Wam za wszystkie opinie i komentarze Smile rzeczywiście czeka się na nie z niecierpliwością Big Grin

Teraz dłubię dwie rzeczy i wydłubać nie mogę. Powielanie czynności mnie muli... Mając w pamięci śliczne zeszyty GosiMdecu i dostawszy wczoraj "reklamowy" kalendarzyk, postanowiłam połączyć te dwa elementy i, zaznaczam, na prędce zrobić coś, co doda mi energii, dzięki niemalże natychmiastowej gratyfikacji w postaci widocznego efektu.
Zatem nie jest to cud natury, ale pierwsza próba zeszytowego decou, bardzo zwykłego, bez dodatkowych elementów, jeno serwetka po całości.
Bardzo to przyjemna robota Smile a i kalendarzyk Francja, a nie drożdżownia Big Grin
zdjęcia z takiej perspektywy bo mi lakier światło odbijał; specjalistą od zdjęć nie jestem...
       


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - DecouDream - 01-21-2015

Bardzo mi przypadł do gustu. Podoba mi się niezmiernie.


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - wiolka42 - 01-21-2015

Mi też sie bardzo podoba Smile


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - Merilon - 01-22-2015

Piękne nowe wcielenie kalendarzyka Smile


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - abask - 01-22-2015

Mnie się też podoba Wink
To "Coś" co tam wystaje skojarzyło mi się z papierosem ( bo ja nałogowy palacz byłam i pewnie mam jeszcze w sobie głód nikotynowy ) Wink


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - Shanna - 01-22-2015

Bardzo ladny.


RE: kiełbie we łbie - podręczny kalendarzyk - martag90 - 01-22-2015

Cieszę się, że i Wam się podoba Smile czyli nie zauważyłyście łączenia dwóch różnych serwetek powodowanego moim skąpstwem i niechęcią niszczenia wzoru Big Grin