Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - abask - 04-28-2015

Przepiękne pudełko Wink))
Wszystko pasuje do siebie jak ulał. Świetnie to wymyśliłaś Wink


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - Vika - 04-28-2015

Wpadło mi już w oko to pudełko i bardzo mi się spodobało.
Tu napiszę to samo - czaderskie.
Brawo!


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - malgana - 04-28-2015

Też jestem ciekawa jak to zrobiłaś? Smile


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - martag90 - 04-28-2015

Dziękuję każdej z Was za wszystkie pochwały Smile bardzo mnie one ucieszyły Smile
pudełko dojrzewało dosyć powoli, ale jak widzę warte było zachodu Smile dziękuję raz jeszcze Smile

a co do serduszek - to czego tam nie ma! ze skąpstwa nie chciałam "marnować" dwa razy motywu (przykleić raz, na serduszkach nałożyć coś co da efekt 3d i zakleić drugi raz motywem) więc mniej więcej narysowałam ołówkiem kształt serduszek w miejscach gdzie być powinny (ale to były kombinacje), a że foremek odpowiadających brak to postanowiłam zrobić to od ręki klejem na gorąco. Cóż, nie wyglądało to dobrze, bo klej szybko zastyga i nie daje gładkiej powierzchni, więc wyrównałam nieco szpachlówką. Mogłam wyrównać bardziej, ale myślałam, że najwyżej będą troszkę nierówne. Kto powiedział, że muszą być gładkie? Otóż jak nakleiłam motyw to okazało się, że powinam była równać i nie filozofować. Skąpstwo mogłam sobie wsadzić i zaczęło się równanie (zalewanie ich) lakierem. No powodzenia... Pod koniec jak już były prawie równe, przypomniało mi się, że mam pastę strukturalną przezroczystą. Dorównałam resztę i polakierowałam. Zeszło mi czasu, lakieru i nerwów. Efekt ostatecznie prawie mnie zadowolił. Może kiedyś uda mi się kupić glinkę samoutwardzalną i ładniej robić takie rzeczy... się rozpisałam Smile


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - FutrzaQ - 04-28-2015

Oddawać ja to zabieram! Big Grin Idealnie wyszło jak dla mnie, podszewka i sznurek, wszystko super Smile


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - malgana - 04-28-2015

O! Jeszcze jeden chętny! A do kolejki chłopie! Zuza zabrała mi sprzed nosa, a teraz Ty robisz zakusy? Wink Każdy by chciał mieć takie cacuszko Big Grin


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - martag90 - 04-29-2015

Baaaardzo Wam wszystkim dziękuję Smile znowu Big Grin


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - DecouDream - 04-29-2015

Z tego kombinowania sercowego to doświadczenia nabyłaś, a i efekt jest świetny, więc tylko się cieszyć Smile


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - martag90 - 04-29-2015

dzięki Smile nie wiem czy wystarczająco przyjęłam do wiadomości, że czasami nie warto oszczędzać, na czasie również, bo później się okazuje, że te skróty wcale pracy i wysiłku nie zmniejszają, wręcz przeciwnie Smile ale czy ta lekcja została przyswojona to pewnie wyjdzie w praniu Smile


RE: kiełbie we łbie - pudełko z podszewką str. 43 - martag90 - 05-02-2015

taaak. czasami szybciej znaczy wolniej. zwłaszcza w decou.

A dzisiaj coś mniej wyszukanego i szklane świeczniki.
           

trzy boki z ryżowcem i motywem, jeden "mrożony"