Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: kiełbie we łbie - nieco większe str. 31 - martag90 - 03-28-2015

grarut, Zuza - dziękuję za odwiedziny i komentarz Smile

Różne rzeczy zaczynam, ale coś z kończeniem lub fotografowaniem mam problem... na więcej obrabiania zdjęć mnie dzisiaj nie stać, więc wrzucam tylko wycinankę gęsią z magnolią, czyli oswajania szlifierki ciąg dalszy.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale wykonywane z prędkością światła bo jajo już poszło do nowej właścicielki i nie wszystkie są super ostre...
       


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - malgana - 03-28-2015

No, no, całkiem dobrze idzie Ci to oswajanie szlifiereczki Smile Ciekawe zestawienie: magnolia na jaju z dziurami - podoba mi się Smile


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - wiolka42 - 03-28-2015

Ojeju a jak Ci się udało wyciąć taką dziurę Smile. Bardzo fajny efekt osiągnęłaś . Jest taka inna . Ja lubię inność Wink.


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - DecouDream - 03-28-2015

Lubię tę serwetkę Smile Jajko na pewniaka spodobało się nowej właścicielce. Oryginalny pomysł w takim wierceniem.


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - abask - 03-28-2015

Fajny sposób wycinania bo przez to pisanka jest taka inna niż wszystkie Wink))
Jak już zacznę wiercić to pozwolisz, że sobie pomysł odgapię Wink


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - martag90 - 03-28-2015

Bardzo Wam dziękuję za każde miłe słowo Smile mam mały niedosyt tej pisanki bo kończona na wariacji papierach, biżuterię na szczycie mocowałam kropelką na zupełnie mokry lakier... (uprzednio zrobiłam próbę na boku czy nie wybuchnie taki miks bo już miałam przygodę z tego typu klejem...) i nawet porządnego oglądu nie poczyniłam i w tym pośpiechu nie wszystko wyszło precyzyjnie. No ale cóż... poszła i się podoba Smile również Wam, z czego cieszę się niezmiernie Smile proszę się inspirować, zapraszam Smile ja sama z zachwytem podglądam jajka Sylwii Serwin na jej blogu z nadzieją, że kiedyś, za sto lat, uda mi się zrobić coś równie pięknego Smile


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - cavi - 03-28-2015

Taką pisankę przeoczyłam... Super jest, ciekawe czy kurza wydmuszka by się trzymała po zabraniu takiej ilości skorupki Wink


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - martag90 - 03-29-2015

Dziękuję cavi - spróbuj, najwyżej - jak sama wcześniej pisałaś - wydmuchasz sobie drugą Big Grin

grarut - fakt, wycięcie spore, początkowo planowałam mniejsze, ale później tak rozmieściłam motyw, że wycięcie wyszło jak na załączonym wyżej obrazku Smile ostatecznie zadowolona jestem z tej dziury Smile dziękuję Smile


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - Virgo_777 - 03-29-2015

Pięknie powycinałaś! Takie delikatne to jajo.
Ale powiem Ci, że miałaś szczęście, że skorupka była w środku białą. Z moich wydmuszek niektóre od wewnątrz były wręcz beżowe.


RE: kiełbie we łbie - wycinanka str. 33 - martag90 - 03-29-2015

Dziękuję Virgo Smile ja myślałam, że wszystkie białe w środku bo to dopiero moja trzecia gęsina, którą zobaczyłam od środka(drugą zaczęłam na drobiowo, ale coś nie mogę skończyć)... to bym się zdziwiła...