Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)



RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - martag90 - 01-05-2015

Dziękuję wszystkim Wam za komentarze. Moje mieszane uczucia, o których napisałam na początku, odzwierciedliły Wasze opinie.
Zaczęłam powoli przekopywać forum i rzeczywiście jest tu wiele przestrzeni dla nauki Smile mam nadzieję, że swoim zwyczajem, nie przygniecie mnie jej ogrom a powoli zacznę łuskać tematy jak fasolę Big Grin
Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie za to co zaraz zrobię... Prawdopodobnie część z Was, lub nawet większość, reaguje na klimat świątecznym odruchem wymiotnym (przynajmniej ja tak mam), ale daję sobie możliwość wrzucenia tej bomby z dziadem z racji pojawienia się na forum w styczniu.

Po tym przydługim wstępie owa styropianowa bomba złożona z dwóch półkul z racji wielkości, bo aż 20 cm średnicy (dla wyobrażenia na jednym ze zdjęć litrowy tymbarkWink Czyli nie na choinkę. Decoupage klasyczny, bez szaleństw. Serwetka, transfer, ciapanie tła i kilka warstw lakieru akrylowego. Jeszcze nie dojrzałam do lakierowania prac po 25 razy, ale widoczne zagniecenia nie były odczuwalne. Pogniótł mi się tan dziad bo, kurde, duży i nie poręczny dla kuli... Sad ale ponoć obdarowani bardzo zadowoleni. Przynajmniej tyle.
Przepraszam za jakość, ale zdjęcia robione ogórkiem, przy sztucznym świetle, także tego.
                   


RE: kiełbie we łbie - wiolka42 - 01-05-2015

Faktycznie dziadunio trochę przygnieciony Wink. Za to dziewczynka rewelacyjnie przyklejona . Podoba mi się Twoje bombidełko.


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - DecouDream - 01-06-2015

Ja tam nie mam na nic odruchu wymiotnego, także ten, no, dawaj co tam masz Wink
Bombidło fajne ogromne! Ładne ieniowania przy dzieweczce. Jak robisz transfer? Na lakier?


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - DecuPUG - 01-06-2015

Ale umiesz transfer robic! I to już coś! Big Grin


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - martag90 - 01-06-2015

Nie, nie na lakier. Transfery robię za pomocą mediów do tego przeznaczonych. Jakoś tak większą odwagę mam wtedy w kulaniu, chociaż jak się wczepię to i tak ukulam za dużo. Niecierpliwa strasznie jestem i drażni mnie delikatne peelingowanie. Myślę, że na kulistej powierzchni w ogóle trudno jest zrobić "zwykły" transfer czy to za pomocą lakieru, kleju czy mediów.
Tutaj używałam tego medium błonowego z daily art
[Obrazek: medium-do-transferow-120-ml.jpg]


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - DecuPUG - 01-06-2015

Aaaaaa chyba już w każdym temacie napisałam
że
wytarłam
dziurę
w
transferze
błonowym.
Jestem
transferowym
beztalenciem!


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - martag90 - 01-06-2015

Co prawda moim niecierpliwym łapkom udaje się robić transferowe wycieranki, ale wydzieranek w błonowym jeszcze mi się nie udało. Chociaż w sumie nic straconego Big Grin Przepraszam Was za to, ale cieszę się (patrząc na Wasze w większości mistrzowskie prace), że Wam też wychodzą czasami babole Tongue


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - abask - 01-06-2015

No bo z dziadami to tak już jest. Starzy, pomarszczeni....
Każdemu się to zdarza ale bombka bardzo fajna Wink


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - martag90 - 01-06-2015

Cudnie! w ten sposób na dziada nie popatrzyłam Big Grin


RE: kiełbie we łbie - bomba z dziadem - Virgo_777 - 01-06-2015

No szkoda, że się pozagniatał staruszek Sad Bombka imponujący gabaryt ma i nie było łatwo. podoba mi się. A "babole" każdej z nas się zdarzają Wink