Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki (/showthread.php?tid=1997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Prace Gosi Mdecu - GosiaMdecu - 01-13-2015

Dziękuje Wam bardzo Smile

Ja wypalam, bo używam do ozdabiania doniczek czy kubków medium do porcelany i tym podobnych, którym przyklejam motywy, ale też mieszam go z farbą i dzięki temu potem można całość wypalić w piekarniku Smile

Kruszynko, ja dałam na ten kalendarz chyba tylko z jedną warstwę podkładu, bo ogólnie kalendarz był czarny, więc się bałam, że nie będzie widać serwetki, ale znowu chciałam zachować łuskową fakturkę kalendarza, więc dlatego tylko jedną warstwę podkładu Smile a żeby nie poodłaziło, to tak patrząc też trochę na zeszyty, najbardziej narażona jest ta część zaraz przy grzbiecie, więc najlepiej grzbiet razem z nią albo zostawić nieruszony (tylko wtedy trzeba uważać, żeby kupić taki kolor, który potem będzie pasował do motywu, tła itp., np. tutaj czarny), albo ten grzbiet zakleić potem wstążką, tylko musi być dość szeroka, żeby załapała się zarówno na grzbiet, jak i na około centymetr po każdej stronie: z przodu i z tyłu, także jest dużo możliwości Smile


RE: Prace Gosi Mdecu - Virgo_777 - 01-14-2015

Czasem tak bywa, że coś gdzieś zagrzebiemy i przypadkiem znajdujemy, albo przypominamy sobie o tym. Dobrze, że "odnalazłaś" doniczkę. Ładna jest.


RE: Prace Gosi Mdecu - Vika - 01-14-2015

Zmniejsz, proszę, zdjęcia doniczki, bo się strona rozjeżdża Wink
Trudno obejrzeć i ocenić całość, a mam wrażenie, że warto Smile


RE: Prace Gosi Mdecu - Shanna - 01-14-2015

Ladna doniczka. Powiem szczerze, ze zwykle cieniowania podobaja mi sie takie delikatne. Tu absolutnie nie przeszkadza mi, ze sa mocne. Wrecz przeciwnie, pasuje mi to. Z jakiegos powodu sa swietne do tego motywu. Moze przez to, ze roze bylyby za delikatne.


RE: Prace Gosi Mdecu - DecouDream - 01-14-2015

U mnie wszystko wyświetla się poprawnie.


RE: Prace Gosi Mdecu - Virgo_777 - 01-14-2015

Ja też poprawie widzę. I wczoraj też było dobrze.


RE: Prace Gosi Mdecu - GosiaMdecu - 01-14-2015

Dziękuję bardzo Smile

Vika, czy u Ciebie też jest już ok? Może to jakiś chwilowy błąd forum, bo mnie też się wyświetla normalnie Smile


RE: Prace Gosi Mdecu - GosiaMdecu - 01-19-2015

Dzięki Smile

Na dobry początek tygodnia wrzucam dwie prace w wiosennym klimacie, chustecznik z magnolią i pudełeczko z fioletowym wnętrzem - oba były robione na prezent, w tym pudełeczko na ćwierćwiecze Smile

           

       


RE: Prace Gosi Mdecu - str.8 magnoliowy chustecznik i pudełko z fioletowym wnętrzem - Merilon - 01-19-2015

Powiało wiosną Smile Ten chustecznik był by cudny, kocham magnolie, ale dla mnie to za ciemne to cieniowanie. Kojarzy mi się jak by było węglem pociapane, ale to pewnie moje spaczenie zawodowe Wink natomiast skrzyneczka zacna, adekwatna do okazji Smile


RE: Prace Gosi Mdecu - Vika - 01-19-2015

Mam wrażenie, że gdzieś już te prace widziałam... Dodgy

W pudełku bardzo podoba mi się wnętrze, a to za sprawą koloru i dekoru, natomiast na zewnątrz nie pasuje mi niestety nic...
motyw fajny, ale zupełnie mijający się z dołem, który sprawia wrażenie przypadkowości. Nie ma żadnego punktu spójnego pomiędzy wiekiem i bokami, ani kolorystycznie, ani "kształtowo"( bo te fragmenty esków pod wazonem z kwiatami absolutnie nie wystarczają, w dodatku tak dziwnie się urywają na rancie) Sad

Natomiast chustecznik, gdyby nie zbyt ciemna i trochę za mało rozciągnięta patyna, byłby całkiem dobry, nawet pomimo "łamanego" motywu kwiatów na rantach...