Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 (/showthread.php?tid=1940)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: prace DecuPUG -podkładki w eskimoski, str. 14 - DecuPUG - 12-29-2014

No to kolejna praca. Narobiłam sie przy niej, a co schowałam do pudła to od nowa wyciągałam i szlifowałam i lakierowałam. Pierwszy raz używałam bejcy i bitumu, naczytałam się wiele wcześniej o tej metodzie postarzania, ale przyznam że przed tapowaniem bitumem serce biło mi 180/minute! Pokryte ponad 20 warstwami lakieru Flugger półmat. Zresztą... zapraszam! Smile

PS. Tylko krowa nie zmienia zdania a ja, jako miłośniczka kOlOrOwYcH pudełeczek dla dzieci wkręciłam się w vintage!

               


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - abask - 12-29-2014

Bardzo ładne pudło. Napis jest super Wink))


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - wiolka42 - 12-29-2014

Klimatyczne Smile


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - DecouDream - 12-29-2014

Dekupużku, ewoluujesz Smile
Fajna herbaciarka!


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - aiden - 12-29-2014

Super! U mnie zawsze cieniowanie bitumem kończyło się tragedią Big Grin


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - Virgo_777 - 12-30-2014

O Mopsiku! Akuratna Herbaciarka. Napis i paćko-kropki ładnie grają. Super!


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - Patrycja - 12-30-2014

Super! Ja również jestem fanką kolorowych dziecięcych pudełek i jeszcze nie miałam odwagi na takie postarzane pudełko Smile


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - Shanna - 12-31-2014

Brawo. Pudelko bardzo ladne.
Musze zapamietac tekst o krowieTongue


RE: prace DecuPUG -herbaciarka, str. 15 - DecuPUG - 01-03-2015

Czy macie już kalendarze na 2015 rok? Smile Ten poszedł do babci mojego męża, która pokazała mi gdzie jest budka rybaka, u którego kupuję teraz ryby - więc w jakiś sposób ma dla mnie wartość sentymentalną. Poza tym, mieszkamy nad morzem, więc jakżeby inny motyw? Smile Przypuszczam, że nasz pan rybak od kilku dni nie wypływa w morze z powodu sztormu, chociaż widzę z okna kilka statków.
A jak zostało zrobione "niebo"? Czekam na Wasze pomysły Smile

           


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecouDream - 01-03-2015

Podoba mi się ta podkładka, a zwłaszcza to, że główny motyw jest u dołu, a niebo łagodzi całość. Może popracowałabym jeszcze nad tą granatową krawędzią, może bym z niej zrezygnowała, może bym użyła jaśniejszej farby? Co do tego cudnego nieba (jak ja za nim tęsknię...), stawiam na woreczek foliowy lub innego "zgniotka" maczanego w białej farbie.