Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:) (/showthread.php?tid=1904)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kilka moich tworów:) - Erato - 08-28-2014

No, tak czułam, że ta herbaciarka zegarowa jest czadowa Big Grin Świetna rzecz, bardzo mi się podoba. A pudełko z Hard Rock Cafe to chyba sobie od Ciebie odgapię na jakiś prezent dla mojego faceta Smile On jest maniakiem HRC, z każdej podróży przywozi sobie koszulki. A ja dotąd nie wpadłam na wykorzystanie tego motywu w decou!


RE: Kilka moich tworów:) - Shanna - 08-28-2014

Bardzo podoba mi sie pudelko z zespolem. Co prawda nie o zespol chodzi, bo to nie moja muza, ale o samo wykonanie....znaczy, ze to zdjecie takie ''rozmazane''.
Herbaciarka z zegarem tez ciekawa. Myslalam, ze to klucznikTongue
Pozostale to tez pudelka?


RE: Kilka moich tworów:) - DecouDream - 08-28-2014

No i potwierdza się wszystko, co napisałam w pierwszym poście na temat Twoich prac Naughty
Zegarowe wymiatają, fajna kompozycja.
Oasis fajne postarzenie.
Hard Rock bomba!
Zielony klucznik nieprzesadzony.
A ten z ptaszorkiem uroczy.
Brawo!


RE: Kilka moich tworów:) - Virgo_777 - 08-28-2014

No nie... Może doświadczone to i by miały uwagi, ale nie widzę, żeby miały.
A! mają - co do zdjęć (tylko Smile)
Ja jestem zauroczona pracami. Super !


RE: Kilka moich tworów:) - Karina - 08-28-2014

Dzięki Dziewczyny jeszcze raz,fajnie że mi się czasami coś uda Tongue
Erato-pudełko też było w prezencie właśnie dla takiego Hard-Rockowego maniakaSmile
Shanna- w końcu powiększyłam inne zdjęcie gdzie jest i herbaciarka i klucznikSmileTo taki komplecik byłSmileZ Oasis to takie największe pudło jakie robiłam,a z Hard Rock Cafe to pudełko z trzema przegrodami na zdjęcia albo płyty CDSmile


RE: Kilka moich tworów:) - apawlaczka - 09-01-2014

No postępy robisz w błyskawicznym tempie, świetne prace :-) rockowa skrzynka dla mnie !!!!


RE: Kilka moich tworów:)taka szkatułeczka - Karina - 09-03-2014

                Nie wiem co o tym sądzić...Niby mi się podoba,ale jest jakieś ALE...Nie bardzo mi też wychodzą spękania jednoskładnikowe,muszę spękacza zmienić chyba.Oceńcie proszę


RE: Kilka moich tworów:) - Erato - 09-03-2014

Mnie się bardzo podobają te spęki w Twoim wydaniu - w prawym dolnym rogu na wieczku są rewelacyjne, bardzo delikatne, plus cieniowane kolory, brawo.
Cała praca jest bardzo dobra, porządny wintaż Smile Faktycznie może bardziej w klimat trafiałby tu matowy lakier, ale mnie się podoba, mimo że nie gustuję w takich retro motywach.


RE: Kilka moich tworów:) - Kara M - 09-03-2014

Mnie się podoba WSZYSTKO !! Smile


RE: Kilka moich tworów:) - wiolka42 - 09-03-2014

Fajna jest - podoba mi się Smile.