Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11 (/showthread.php?tid=1810)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Deq-wg-Ali :) - jajka na wierzbie, str.8 - AlaJ - 05-08-2014

Turkusy po drugiej stronie tęczy - Skrzaci Dzbanek.

Wyrzucony i nikomu nie potrzebny, zasypany w ogrodzie, czekał... na mnie czekał Smile znaleziony po latach, smutny aluminiowy dzbanek.
Bardzo wyrozumiały bo pozwolił mi na eksperymenty i tak sobie myślę... niech będzie teraz Skrzacim Dzbankiem z Drugiej Strony Tęczy. Przystrojonym w turkusy, odrobinę szlagmetalu, szczyptę cukru, mocno przetartym, by odcienie warstw spod spodu się przenikały, muśnięty odrobiną bitumu, i... a niech mu tam, przystrojony siateczką złotego cracku - niech będzie na bogato, by zamieszkało na nim słońce...
Stoi sobie teraz w mojej kuchni, zerkamy na siebie i nawet go lubię Wink

... a tak mnie "naszło" Wink

   
   
   
   
   


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - asik1979 - 05-08-2014

Kradnę Ci ten Skrzaci Dzbanek! Big Grin
Bardzo mi sie podoba. Nigdy nie robiłam prac z cukrem.


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - DecouDream - 05-08-2014

Brawo. Pięknie Ci on wyszedł. Jakie kolory! A jaki blask! Smile


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - Vika - 05-08-2014

Bardzo, bardzo przystojny Skrzaci Dzbanek z Drugiej Strony Tęczy w pięknej, turkusowo-złotej sukience.
I o pięknej posturze, dziś już niespotykanej.
I ze swoją własną historią.
Jak ja to lubię!

i równie chętnie postawiłabym go w swojej osobistej kuchni, by oczy me cieszył Heart


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - abask - 05-08-2014

Chociaż nie lubię zielonego to dla mnie bomba przemiana Wink))


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - asik1979 - 05-08-2014

Vika-za późno, już skradziony! kto pierwszejszy ten lepszejszy Tongue


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - wiolka42 - 05-08-2014

Aleś go wylakierowała kochana . Wygląda jak ze szkła i te cudne kolorki i mój ukochany złot . Piękności.


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - Virgo_777 - 05-08-2014

Pękny dzbanek. Na pewno wdzięczny za drugie zycie Smile
A czym go wylakierowałaś tak na błysk ? (bo, że lakierem to prawie oczywiste, tylko jakim?)


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - Merilon - 05-08-2014

Ja się podpiszę pod dziewczynami gdyż cudny ten dzbanek !! dałaś mu drugie życie Smile już to kiedyś pisałam na forum, ale powtórzę, ja bardzo bardzo lubię połączenie turkusu i złota (abask toż to turkus a nie zieleń ! Naughty) cudo cudo cudo Smile no i spękania też ci super wyszły Smile ale po co cukier i co nim robiłaś ? Huh


RE: Deq-wg-Ali :) - Skrzaci Dzbanek, str.9 - Kruszyna - 05-09-2014

ale super zrobiłaś ten dzbanek! Wygląda jakby był z ceramiki, szkliwiony i wypalany . Świetny! Piękne kolory ma i krak super. No i ma swoją historię- lubię takie przedmioty z duszą Smile

No i mam pytanie- jakim lakierem go potraktowałaś? Bo błysk ma super!