Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - wiolka42 - 04-11-2015

Zmywak kuchenny i na patyku dla mnie ble Wink. Kosmetyczne naj . Chcesz mieć ładny efekt musisz pocierpieć Smile. Wody w kranie Wink chyba nie brakuje. Łapki jak się pobrudzą można umyć.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - Virgo_777 - 04-11-2015

FutrzaQ, nie muszą być specjalistyczne preparaty. Jako podkład do szkła, według mnie, najlepszy jest Interior Fix Primer Fluggera
O taki:
   
Jest do gładkich powierzchni i bardzo poprawia przyczepność farby.
Ja go używam jako podkład do niemal wszystkiego - do drewna też. Nie jest bardzo drogi.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - FutrzaQ - 04-11-2015

Ooo dzięki kupi się w budowlanych? Leroy, Obi? Nie jest jakieś wielkie to opakowanie? Najbardziej to ja lubię takie litrowe znaleźć, wcześniej pisałem o farbach w Leroyu kupiłem Luxens akrylową do scian i sufitów, jak ona ładnie kryje! Big Grin Innym razem w Mrówce kupiłem (jedyna biała litrowa farba jaką mieli) to się chyba Śnieżynka nazywało? Nie dam sobie reki uciąć w każdym razie obok stała ta sama tylko w wersji z brokatem - nie polecam po otwarciu zastyga jak budyń Tongue


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - Virgo_777 - 04-11-2015

Ja mam taki o pojemności 0,38l. Litrowych to chyba nie ma (jest jeszcze 0,75l). Nie wiem jak w Obi, ale w LM i Casto nie widziałam tego. Raczej w sklepach Fluggera lub innych farbiarskich. Niektóre internetowe sklepy z artykułami do decou maja Fluggera.
... Wiola da nam po łbach za śmietnik w jej wątku...


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - wiolka42 - 04-12-2015

Malola właśnie były ciut mniejsze i brzegi popatynowałam . Mam też takie bez ramek i nie wiem które ładniejsze Smile. Muszka dzięki. Justynka dzięki temu co piszecie i ja się czegoś dowiem Smile.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - wiolka42 - 04-12-2015

Nata mnie też - dlatego je wybieram do prac Wink.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Magnesowo str. 73 - wiolka42 - 04-26-2015

Zachciało mi się spękań . Miało być jak u Pawlaczki . Ale gdzież mi do mistrzyni Sad. Wyszło tak     . Ann dzięki za podpowiedzi Wink.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Zegar str.76 - Virgo_777 - 04-26-2015

No tak, Pawlaczka to Pawlaczka...
Ładnie wyszedł zegar, spękania też, jak na jednoskłądnikowiec, delikatne. Tylko, jak dla mnie, to cieniowanie po spękach za ciemne, albo za mało rozciągnięte. Motyw i tarczę super dobrałaś.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Zegar str.76 - wiolka42 - 04-26-2015

Justynka ja tylko z jednoskładnikowcem pracuję Smile. Z tym rozciągnięciem to masz rację że ciut za mało . No cóż wyszło jak wyszło. Renia ja ten żółtawy ( na opakowaniu kremowo - beżowy ) dostałam od Anki . Te farby tak ona twierdzi najlepiej nadają się do spękań Smile. A tarczę sobie druknęłam Wink.


RE: RE: Decoupage - Wiga. Zegar str.76 - Virgo_777 - 04-26-2015

Wiola, ale całą tarczę drukałaś? I tło i cyferblat jako jeden wydruk?