Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-17-2014

Dzięki Dziewczyny. Ilu ludzi, tyle gustów Smile Zamawiającej się spodobały, zobaczmy czy obdarowanym też Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-17-2014

Niecodzienne zamówienie i niesamowite wykonanie Smile wszystkie są perfekcyjne, takie DeDusiowe bym rzekła Wink pomimo ich nie przepadam np za Klimtem, wszystkie podobają mi się bez wyjątku. Niesamowicie poradziłaś sobie z tą z Gwiezdnymi Wojnami, niby temat nijak się ma do decou,a Tobie wyszło to świetnie Smile No i suknia domalowana mistrzowsko! Jeśli miała bym wybierać dla siebie to porwała bym tą z niezapomijkami (btw kapitalny kraczek !!) albo tą z makami Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Różyczka - 12-17-2014

Wszystkie piękne, aż ciężko się zdecydować Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-17-2014

Aha, DeDe chciałam zapytac, jak robisz takie ładne napisy imion ? też tak chcę !


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - abask - 12-17-2014

Qrczaczki. Piękne wszystkie. Mogę zabrać każdą oprócz Klimta bo go nie lubię Wink))
Jadziowa chyba w sam raz dla mnie Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Pasada - 12-17-2014

Rany każda inna i jak perfekcyjnie wykonane, cudne i spełniające życzenia ;o)))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-17-2014

Kochane moje, bardzo Wam dziękuję. To takie fajne, że każda wybrałaby coś dla siebie Smile Z Klimtem to tak jest, że albo się go lubi, albo nie. Ja go lubię, kojarzy mi się mmmiło. Gdy pierwszy raz spędzałam wakacje z Mężu (wtedy nieMężu jeszcze), mieszkaliśmy w pokoju, gdzie na ścianie wisiała grafika z Pocałunkiem Klimta.

(12-17-2014, 11:10 AM)Merilon napisał(a): Aha, DeDe chciałam zapytac, jak robisz takie ładne napisy imion ? też tak chcę !
Merilko, robię je tak samo jak napisy czarno-białe: w Wordzie, w WordArcie. Piszę, co chcę, wybieram czcionkę, kolor, rozmiar i odwracam na lustrzane odbicie. A potem transfer.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - wiolka42 - 12-17-2014

Nikt nie zabrał tej z przebiśniegiem ?? Ponieważ tam sie dużo błyszczy jest moja Smile. Wszystkie urokliwe .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Virgo_777 - 12-18-2014

Super zakładki zmalowałaś. Jak by mogły się nie spodobać skoro są "specjalnie dla..."?
Gwiezdne wojny najfajniejsze Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-18-2014

Bardzo Wam dziękuję Smile I mnie osobiście Gwiezdne podobają się najbardziej. Pierwszy raz "robiłam" kosmos Wink

(12-17-2014, 06:03 PM)oli napisał(a): No Mistrzyni Małych Form nasza!!!
Kłaniam się w pas, dziękuję Heart Smile