Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - DecouDream - 12-10-2014

Domi, to mi strasznie miło, że Ci się spodobał :*

A w tzw. międzyczasie - między jednym lakierowaniem a drugim, powstały te dwa małe skrzaty: pieprzniczka i solniczka. Moja pierwsza styczność z decou na szkle. Najpierw był primer, potem biały akryl, reliefy odręczne (wciąż ćwiczę!), znów akryl, niezapominajki, odrobina niebieskiej inki gold, naklejane paskowe listki i lakier. Oczywiście taśma malarska była tu niezastąpiona.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sół i pieprz - str.119 - Vika - 12-10-2014

Jakie fajne skrzaty!
Biel śniegu z delikatnością maleńkich, błękitnych kwiatków, super Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - Merilon - 12-10-2014

Ha! a ja widziałam te cudeńka na własne oczy :] i powiem wam są przeurocze, a ich malutki rozmiar przyprawia o zawrót głowy, na zdjęciach tego nie widać ale one są takie malutkie i te wszystkie detale co DeDe zrobiła to naprawdę wielki szacun Smile ja też takie dostałam.... grzecznie czekają na swoją kolej Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - abask - 12-10-2014

Cudne. Delikatne. Dla mnie świetna praca Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - DecouDream - 12-10-2014

Kochane, wielkie dzięki za komentarze o małych rzeczach Smile
Merilko, nie mogę się doczekać, by zobaczyć Twoje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - wiolka42 - 12-10-2014

Jak przeczytałam tytuł posta to myślałam że DD zrobiła coś jakąś nową metodą na sól i pieprz Smile. Ale ja durnowata Wink. Jestem pełna podziwu dla dekorowania takich drobiazgów. Bardzo bardzo super Ci wyszło.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - Virgo_777 - 12-10-2014

Skrzaty Smile Urocze. Takie maleństwa. Reliefiki fajnie "maźnięte. Jeszcze cukierniczka (nie cukiernica) do kompletu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - DecouDream - 12-10-2014

Bardzo dziękuję Smile

(12-10-2014, 09:26 PM)Virgo_777 napisał(a): Jeszcze cukierniczka (nie cukiernica) do kompletu.
rotfl Dobre Naughty

(12-10-2014, 08:38 PM)wiolka42 napisał(a): Jak przeczytałam tytuł posta to myślałam że DD zrobiła coś jakąś nową metodą na sól i pieprz Smile. Ale ja durnowata Wink

(12-10-2014, 09:54 PM)Lady_Slonko napisał(a):
(12-10-2014, 08:38 PM)wiolka42 napisał(a): Jak przeczytałam tytuł posta to myślałam że DD zrobiła coś jakąś nową metodą na sól i pieprz Smile.

to samo sobie pomyślałam, potem obejrzałam zdjęcia i mnie zatkało, bo nijak takiej techniki dopatrzyć się nie mogłam. Dobrze, że zanim o co głupiego zapytałam, to poczytałam co piszecie i mnie oświeciło Smile

Maluszki cudnej urody, podziwiam precyzję wykonania i w ogóle chęć do zdobienia tak niewielkich przedmiotów - to chyba pod lupą ozdabiałaś?
Haha! Nie pomyślałam, że może być to tak odebrane Big Grin Wiolu nie jesteś sama w takim myśleniu Smile
A co do maleńkości, to nie są takie tycie, można ich normalnie używać i nie trzeba uzupełniać po każdym obiedzie Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsze szkło - na sól i pieprz - str.119 - DecouDream - 12-17-2014

Dostałam zamówienie na 8 zakładek. Ucieszyłam się, bo lubię je robić, a i zamówienie zostawiało mi sporą swobodę w pracy.
1) Pierwsza miała być z tą gitarą i imieniem:
           

2) Najlepiej gdyby była w odcieniach czerwieni, może maki + imię:
   

3) Trzecia miała być z motywem róż oraz imieniem. Każda z nas zna tę serwetkę Smile
   

4) Błyszcząca! Brokat, cyrkonie + imię Smile
       

5) Najlepiej z obrazem znanego malarza, może Muchy + imię (suknię u dołu domalowałam, niżej serwetka taka jak na odwrocie)
   

6) Klimt, zieleń, brąz, złoto + imię
   

7) Siódma miała być w niebieskościch i błękitach + imię
   

8) Ostatnia dla fanki Gwiezdnych Wojen - Faye Ellen z Vaderem lub Yodą i tym napisem:
               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - kachifoo - 12-17-2014

fajne zakładki Smile 5 i 6 najbardziej Smile no i 2 tez ! osoby obdarowane na pewno będą zachwycone Smile