Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecouDream - 12-04-2014

Mikołajkowy prezent dla Małgosi. Zamawiająca wybrała serwetkę i napis. Poszłam w pastele. W środku relief z pasty strukturalnej, a na zewnątrz z białego akrylu. Śnieg to też pasta strukturalna.
Tak się prezentuje owa mikołajkowa szkatułka:

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - abask - 12-04-2014

Bardzo mi się podoba Wink)) Jest taka cieplutka mimo zimowego motywu Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - Virgo_777 - 12-04-2014

O! Hania dobrze określiła klimat. No i kolorki szkatułki, fiolet nawet. Fajna ta śnieżynka w środku.
Gdybym miała córkę to by Małgosia była (taki był plan)
A ten zacisk od serducha to pewnie końcówki do linek jubilerskich.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - DecouDream - 12-05-2014

Dzięki Dziewczyny Smile

(12-04-2014, 11:51 PM)Virgo_777 napisał(a): A ten zacisk od serducha to pewnie końcówki do linek jubilerskich.
Chyba tak, być może, bodajże Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - Ginger - 12-05-2014

Serdszko już mnie urzekło na fb...jednak nie wiem co to za mikrokuleczki?Marzenko Ja wiem,że Ty wiesz wszystko i będę pytać ...a pytań mam wiele.Tym czasem w gorączce przedświątecznej dam Ci spokój.Pudełeczko pastelowe jest urocze i optymistyczne. Radosna ta Twoja twórczość i bardzo optymistyczna.Piękne prace.Jak zawsze.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - DecouDream - 12-05-2014

Madziu i Reniu, dziękuję Smile

(12-05-2014, 01:56 AM)Ginger napisał(a): Serdszko już mnie urzekło na fb...jednak nie wiem co to za mikrokuleczki?Marzenko Ja wiem,że Ty wiesz wszystko i będę pytać ...a pytań mam wiele.Tym czasem w gorączce przedświątecznej dam Ci spokój.
Dla Ciebie wszystko Smile
To są mikrokulki, które mam:
[Obrazek: 4219.jpg]
Nie wiem jak powinno się je nakładać, ale powiem Ci jak ja je nakładałam. Na gotową wylakierowaną pracę malutkim pędzelkiem nanosiłam klej do decou tylko w te miejsca, gdzie chciałam, by znalazły się kulki, a potem zaraz tym samym pędzlem przenosiłam i układałam kuleczki, czasem wspomagając się palcem dociskałam je lekko. Na obłych kształtach jest chyba wygodniej, bo można rozsypać kulki na talerzyk i przykładać posmarowane klejem miejsca.
Moją inspiracją do wypróbowania tego produktu była bombka Pasady, śliczna. Cudną pisankę robiła też Malola. Moje kulki są transparentne, ale występują w różnych kolorach.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - wiolka42 - 12-05-2014

Szkatułka - fiolety mój ulubiony kolor . Świetnie Ci wyszła. Te pastele nadają pracy takiej delikatności.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - Shanna - 12-05-2014

Pudeleczko bardzo ladne. Piekny odcien tego fioletu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - Merilon - 12-05-2014

Aja napiszę tylko tyle: MIODZIO Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - aniaa - 12-05-2014

A ja po prostu zazdroszcze Małgosi...Xmas Piękna!