Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - abask - 12-02-2014

Wiem, wiem Wink)) I jest mi niezmiernie miło Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecouDream - 12-02-2014

Hanuś Hug
Jakoś spasowały mi porzeczki, komponują mi się z Bożym Narodzeniem, pewnie dlatego, że przypominają ostrokrzew Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Virgo_777 - 12-03-2014

Jak pięknie wyglądają te granulki na owockach!!! Ta wygląda śnieg rozpuszczający się na słońcu kiedy tylko jego odrobinki zostają. Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecouDream - 12-03-2014

Dzięki Oli Smile
Virguś, lepiej bym tego nie ujęła :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Shanna - 12-03-2014

Piekne serducho. Swietny motyw. Wykonczenie bardzo, bardzoSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - apawlaczka - 12-03-2014

Prześliczne to serducho, wszystko tu pasuje, piękna kolorystyka no i te mikrogranulkie jak lód na owockach, suuuuper!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Merilon - 12-03-2014

Ale piękności Smile te porzeczki wyglądają jak żywe, skute lodem...bomba Smile kolor wstążeczki idealnie podkresla czerwone wykończenie, no i te mikrokuleczki :O
Ha! widzę że i Ty masz swoją ryżowiankę Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecuPUG - 12-03-2014

Aaach to porzeczki. Ślepa jestem, jarzębinę widziałam Smile No to porzeczki wyglądają jak wypukłe. Jak się nazywa to srebrne na wstążce? Zacisk? Skąd masz, jak zrobić? Big Grin I skąd wziąć mikrokuleczki?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecouDream - 12-03-2014

Dorotko, Aniu, Madziu i Decupużku, dziękuję za miły komentarz Heart

(12-03-2014, 11:38 AM)Merilon napisał(a): Ha! widzę że i Ty masz swoją ryżowiankę Happy
Pozazdrościłam Tobie i wzięłam sprawy w swoje ręce, a raczej w ręce Hani Wink

(12-03-2014, 12:51 PM)DecuPUG napisał(a): Jak się nazywa to srebrne na wstążce? Zacisk? Skąd masz, jak zrobić? Big Grin I skąd wziąć mikrokuleczki?
Sama nie wiem dokładnie jak to się nazywa Big Grin Zacisk to dobre słowo Rolleyes Niech będzie zacisk. Choć w oryginalnej formie miał jeszcze oczko na przeciągnięcie żyłki - ucięłam je. Kilka "zacisków" kupiłam w stacjonarnym sklepie z elementami do robienia biżuterii. Trzeba szukać w takich miejscach.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Merilon - 12-03-2014

(12-03-2014, 03:43 PM)DecouDream napisał(a): Pozazdrościłam Tobie i wzięłam sprawy w swoje ręce, a raczej w ręce Hani Wink

Cheers