Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 12-02-2014

Oby ją blask złota nieco ogrzał Wink Dzięki Dorotko Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecuPUG - 12-02-2014

Jak zwykle nie potrafie niczego sie dopatrzeć. Zawsze podobaja mi sie Twoje prace, to aż nudne z mojej strony Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 12-02-2014

Taką nudę to ja lubię Naughty
Dzięki Decupużku Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - Merilon - 12-02-2014

(12-02-2014, 09:42 AM)DecuPUG napisał(a): Jak zwykle nie potrafie niczego sie dopatrzeć. Zawsze podobaja mi sie Twoje prace, to aż nudne z mojej strony Smile
Ja już dawno to stwierdziłam w tym oto wątku, też jestem nudna jak kluchy z mlekiem Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 12-02-2014

Kochane jesteście Hug

Kolejna świąteczna praca. Serce z przetarciami, cieniowaniami i mikrokuleczkami, które po zakupieniu chciałam na czymś szybko wypróbować.
W lakierowaniu miałam pomocnicę (h)Anię z Zielonego Wzgórza Big Grin

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Vika - 12-02-2014

Śliczne, śliczne, śliczne!!!
Porzeczunie jak żywunie Smile

Czy ja dobrze widzę, że ty te mikraski dałaś tylko po kilka na każdą?
Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - aniaa - 12-02-2014

Piękne serduszkoSmile Rzeczywiście porzeczki wyglądają jak żyweSmile i cieniowanie superSmile Wszystko razem tworzy piękną całośćSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - wiolka42 - 12-02-2014

Serce piękne . Porzeczki wyglądają jakby były pokryte kropelkami lodu. Fajnie to wymyśliłaś .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - Erato - 12-02-2014

DD masz dar dziewczyno, cokolwiek wyjdzie spod Twoich rąk, to zachwyca. Nawet taki drobiazg Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wszystkiego najpiękniejszego - str.114 - DecouDream - 12-02-2014

Jeju, jeju... Ale się cieszę, że się Wam podoba Happy
Dziękuję Smile

(12-02-2014, 08:08 PM)natabus napisał(a): Śliczne serduszko a jaka tam lalunia stoi znajoma......................
Haniu, wiesz coś o tym? Naughty

(12-02-2014, 08:30 PM)Vika napisał(a): Czy ja dobrze widzę, że ty te mikraski dałaś tylko po kilka na każdą?
Super!

Tak właśnie zrobiłam. Super, że i Wam to pasuje Smile