Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - DecouDream - 11-29-2014

Dzięki Er, a kukardkę zawsze można zmienić lub ściągnąć. Niech se właściciel robi, co chce Wink

To druga bombka w moim decoużyciu, ale pierwsza przezroczysta plastikowa. Bardzo chciałam spróbować, jak się pracuje na takim podłożu. Powiem tak, wiele się nauczyłam (oczywiście głównie na własnych błędach) i już mam pomysły na kolejne. Czy w tym roku je zrealizuję? Nie wiem, bo zlecenia czekają Xmas Robię w tym momencie 2 szkatułki i ósmą zakładkę Rolleyes

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - aniaa - 11-29-2014

Bombeczka pięknaSmile Taka delikatnaSmile
Powiadasz dwie szkatułki i ósmą zakładkę...pracuś z CiebieSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 11-29-2014

(11-29-2014, 02:22 PM)aniaa napisał(a): Bombeczka pięknaSmile Taka delikatnaSmile
Powiadasz dwie szkatułki i ósmą zakładkę...pracuś z CiebieSmile
Dzięki Aniu. Już nie mówię, co czeka w kolejce Wink

(11-29-2014, 03:22 PM)natabus napisał(a): Bardzo ładna bombeczka, jestem zawsze na tak dla ptaszków wszelkiej maści.
Natabusku, nie da się nie zauważyć Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - abask - 11-29-2014

Ja też jestem na tak dla ptaszorków Wink Bardzo ładna bombusia Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - Virgo_777 - 11-29-2014

Pięknie dobrałaś kropki do ptaszka. Podoba mi się bombidło.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 11-30-2014

Reniu, może faktycznie bordowa lub czerwona lepiej by wyglądała?
Dziewczyny, dzięki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - Ginger - 11-30-2014

Marzenko czego się nie dotkniesz to Ci wychodzi.Piękne bombeczki.Turkus uwielbiam a i ten cudny ptaszek mnie urzekł...Cuda!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - Merilon - 11-30-2014

Ajjjj....prześliczna bombeczka, bardzo ładnie wykonana, ale niestety co byś na niej nie zrobiła to ptaszek zgarnia wszystko. Jest po prostu przeuroczy i rządzi na tej bombce Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - DecouDream - 11-30-2014

Kochane moje, bardzo bardzo się cieszę, że się Wam podoba!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Bombka z ptaszorkiem - str.112 - Shanna - 11-30-2014

Ptaszynka przesliczna. Taka drobna, niby zziebnieta. Cudo.