Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecouDream - 11-18-2014

(11-17-2014, 11:29 PM)Virgo_777 napisał(a): Tak sobie myślę, że to właśnie styl sam w sobie DeDowski jak już wspomniano.
Blush Heart

(11-17-2014, 11:34 PM)apawlaczka napisał(a): Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)
Śmieję się do siebie po przeczytaniu tego Aniu, bo gdy Zamawiająca dostała wieszak (pocztą), napisała mi smsa, że powiesiła wieszak w przedpokoju, by wszyscy go zobaczyli i póki co nie zamierza go chować do szafy Big Grin

(11-17-2014, 11:39 PM)Virgo_777 napisał(a):
(11-17-2014, 11:34 PM)apawlaczka napisał(a): Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)
No chyba, że na futro z szynszyli Wink
Się zakręci wokół Męża, to może się będzie mieć jakiego szynszyla badź choć królika Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecouDream - 11-25-2014

Postanowiłam spróbować bombkowania. Jako że w swoim magazynie miałam plastikową bombkę od naszej Reni, była ona moją pierwszą Big Grin Najpierw wyszlifowałam łączenie na bokach, by potem w końcu niejednolicie udekorować to miejsce pastą.
Sama siebie czasem nie rozumiem Wink Zdjęcia robił Mężu, gdy ja byłam w pracy. Nie miał więc kto poprawić kokardki Big Grin (Jak on tego nie mógł zauważyć Big Grin)

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - DecouDream - 11-25-2014

Reniu, będę zaszczycona Smile

(11-25-2014, 10:00 PM)Ataner napisał(a): Wiesz przecież, że wnikasz mi w myśliTongue
Wieeem :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - abask - 11-25-2014

Bardzo ładna - powiem za Reniutką Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - apawlaczka - 11-25-2014

przecudna, uwielbiam takie połączenia turkusu i złota!!! Marzenko mogłabyś troszkę dokładniej wyjaśnić technikę, bo ja chyba nie kumam. Czym była malowana i potem czym były te złote plamki zrobione??? no nie mogę się napatrzeć :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - DecouDream - 11-26-2014

O technice to fakt, mało napisałam. Wyszlifowałam łączenie na bokach. Gąbeczką naniosłam primer, zrobiłam relief płatka śniegu pastą maimeri, na boki wokół nierównomiernie naniosłam tę samą pastę, pomalowałam najpierw na złoto (cudną farbą Krikra Krea, kiga allzweck farbe od Reni), potem metaliczną szmaragdową Mayą Gold i ponownie gąbeczką gdzieniegdzie złotą farbą. Polakierowałam vidaronem i pokropkowałam bordowym akrylem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - Vika - 11-26-2014

Bardzo smakowita i "małosłodkoświąteczna" (to komplement, żeby nie było!) bombina Smile

Kolory miodzio, śnieżynka super, nawet wstążeczka na bakier ok (chyba właśnie dlatego, ze taka zawadiacka) - jestem na tak!

A powiedz mi jak Ci kryją MayaGoldy? Mam chyba z siedem kolorów, każdy wypróbowałam, i każdy tak trochę transparentnie wychodzi... I nie mów mi, że mieszać ten osad trzeba Tongue
teraz używam ich jako ostatnią warstwę farby tylko...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - Merilon - 11-26-2014

Fakt, jak go ta przekrzywiona kokardka nie uderzała po oczach ! no ale facet, to jednak facet Wink ale to nic bo bombeczka cudna jest !! kolorki się wie, turkus i złoto - przecudne Wink i całość pięknie wygląda Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - aniaa - 11-26-2014

Bombeczka superSmile Gdybyś nie napisała to na kokardę nawet nie zwróciła bym uwagiSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza bombka - str.110 - DecouDream - 11-26-2014

Merilko, dziękuję Smile

(11-26-2014, 10:34 AM)Vika napisał(a): A powiedz mi jak Ci kryją MayaGoldy? Mam chyba z siedem kolorów, każdy wypróbowałam, i każdy tak trochę transparentnie wychodzi... I nie mów mi, że mieszać ten osad trzeba Tongue
teraz używam ich jako ostatnią warstwę farby tylko...
Vika, bardzo dziękuję! Co do Mai, to do gęstych farb nie należy, ale raczej kryje, dwie warstwy wystarczą. Użyłam jej też kiedyś do pisanki. Osadu się nie dopatrzyłam, delikatnie mieszam tylko to, co się zbiera u góry.

(11-26-2014, 12:39 PM)aniaa napisał(a): Bombeczka superSmile Gdybyś nie napisała to na kokardę nawet nie zwróciła bym uwagiSmile
A mnie kłuła w oczy aż bolało Wink