Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Virgo_777 - 02-07-2014

Przecierki rewelacyjne, ale cała i sama w sobie... hmmm.. osobliwa? oryginalna? dziwna? No Kur...czczki, nie wiem jak ja określić.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Ginger - 02-08-2014

Ja też jestem ciekawa opinii naszej białej czarownicy( tak się określa wiccanki ). Mery to taki ruch w zasadzie nawoływujący do tradycji przedchrześcijańskiej ... Takie trochę szamanki te nasze wiccanki...Nie wiem czemu jest moda na angielskie wierzenia..Jak mamy swoje własne..chociażby Noc kupały to takie jeszcze nasze stare święto zanim nas ochrzcili.Szkatułka świetna i zamówienie osobliwe..Ciekawe czy to pozerka czy faktycznie np. zna się na ziołach? Czy ktoś może oglądał "Robin of Sherwood " z tą piękna celtycką muzyką( Clannad) ? magiczny film.Tam pojawiał się w lesie taki Rogaty stwór...To prawdopodobnie było nawiązanie do Rogatego Boga który występuje w tym wierzeniu...Ah..podobają mi się te wiccanki..hasające po lasach an golasa..Ciekawe czy nasze też tak mają..Dzięki DecouDrem..przypomniałaś mi ten film..i magiczną muzykę.. http://www.youtube.com/watch?v=MqekyAjg0pA&list=RDLeFGHB9-f4Q


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-08-2014

Pani Agnieszka była zachwycona (hurrra Heart )
To mnie najbardziej oczywiście cieszy.
Pewnie (prawdopodobnie) przeszła na tę religię, bo właśnie z całą rodziną mieszka w Liverpoolu. Czy lata na golasa po lesie? Pewnie nie Wink ale wydaje się być radosną, ciekawą osobą Smile
Ginger lubię Cię czytać, zawsze dodasz coś ciekawego Smile a o tym rogatym stworze to nie wiedziałam, mimo że Robina oglądałam.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Ginger - 02-08-2014

Bardzo sie ciesze,ze się podobała..bo mnie bardzo!!Ja żartowałam z tym lataniem na golasa..może w dawnych czasach by tak było..Myślę,ze bawi się dobrze..bo kontakt z naturą w czasach gdy jest jej już coraz mniej to nastraja pozytywne..Mnie właśnie się dzięki Twojej Wicance przypomniał ten rogaty stwór..dla mnie...a jakaś pradawna moc Rogatego Boga dla innych.Ja na egzamin ustny z języka angielskiego przygotowałam historię o nocy kupały( sobótce) dawnych wierzeniach i o poszukiwaniu kwiatu paproci..potem egzaminatorka opowiedziała mi o różnych starych celtyckich zwyczajach..Znam kilka Wicanek..ale nie rozmawiamy o wierzeniach...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - asiek_71 - 02-08-2014

Intrygująca praca i powiem szczerze nie łatwe miałaś zadanie. Brzoza cudownie przetransferowana -dzięki za fotkę na której widać jej pięknoSmileSzkatułka inna i przez to bardzo mi się podoba. BrawoSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-08-2014

Dziękuję Wam Asiu i Madziu i wszystkim innym za każde słowo. Tak sobie zaplanowałam tę pracę i cieszę się, że się udało. Jutro pewnie dodam moje starcie z kropkami po inspiracji złachanej pracy Oli...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-09-2014

Spróbowałam kropkowania jakie widziałam m.in. we wspomnianej już pracy Oli, gdy patrzę teraz na te zdjęcia, pewnie bym zrobiła parę rzeczy inaczej.
To są szkatułki dla dwóch małych szkrabów (kuzynów), które zamówiła mama jednego z nich.
Pomalowałam białą Śnieżką, samolot przykleiłam na żelazko vikolem, potem tapowałam i kropkowałam. Pirata zrobiłam podobnie, z tym tylko wyjątkiem, że jego przykleiłam pędzlem i klejem z werniksem.

               

Tak wyglądają razem:    

Pirat się nie zmieścił wyżej, więc umieszczam tutaj:

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kropki na piracie i samolocie s.11 - abask - 02-09-2014

Bardzo wesołe i kolorowe te prace. Smile Ja bym chyba dała mniej kropek.
Wiem jednak jak to jest. Robiłam kiedyś niebieską konewkę i tez przesadziłam z kropkami z jednego powodu. Fajnie mi się te kropki robiło Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kropki na piracie i samolocie s.11 - Virgo_777 - 02-09-2014

Ładne prace. Z samolotem bardziej mi się podoba. Wiem, że to rzecz gustu i zamysłu, ale doły pudełeczek zbyt jasne jak dla mnie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kropki na piracie i samolocie s.11 - wiolka42 - 02-09-2014

Fajowe . Myślę że chłopakom spodobają się . Czym kropiłaś?