Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Merilon - 11-16-2014

Vika nie zgodzę się z Tobą, toż ten wieszaczek to cała nasza DeDe Smile lawendka jest, przepiękne cieniowania są, KOKARDKA jest, no wszystko dopracowane w najdrobniejszym calu !! Przepiękne !! no i wielki szacun za domalowanie lawendki, musiałam jeszcze raz przeczytać opis, bo nie umiałam zgadnąć kóra była domalowana a która naklejona, przepięknie Ci to idzie....ja tu widzę objawienie talentu malarskiego Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - aniaa - 11-16-2014

Malowanie pięknie Ci wyszłoSmile Ja jestem beztalencie w tej dziedzinie, więc nawet nie próbuje. Wieszaczek superSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Vika - 11-16-2014

(11-16-2014, 11:23 AM)Merilon napisał(a): Vika nie zgodzę się z Tobą, toż ten wieszaczek to cała nasza DeDe Smile

No pewnie, że De-De... tylko, że ja nie o tym Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecouDream - 11-16-2014

(11-16-2014, 11:23 AM)Merilon napisał(a): no i wielki szacun za domalowanie lawendki, musiałam jeszcze raz przeczytać opis, bo nie umiałam zgadnąć kóra była domalowana a która naklejona
Madziu Heart

Kochane moje, lubię minimalizm, choć często kusi mnie, by jeszcze coś dodać. Wieszaków z lawendą zrobiłam już kilka i wydaje mi się, że podobne są do siebie. Pewnie dlatego, że zamawiający widzą jakiś w galerii na facebook'u i mówią "Chcę taki". Teraz tak akurat mam, że dostałam 3 zamówienia na szkatułki/herbaciarki "Chcę taką". Więc drugi raz robię makową (kwiaty na łące), lawendową (jedno z ostatnich zdjęć, popularna serwetka) oraz z różami w koszyku na ciemnym tle. Jeśli już pytałby mnie ktoś o zdanie, wolałabym robić coś czego wcześniej nie robiłam, ale cóż, klyent naszszsz pannn Big Grin Święta się zbliżają, warsztat wrze Wink

aniau, dziękuję Ci Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - abask - 11-16-2014

Wzięła i tak o, sobie namalowała Wink
Ja też uwielbiam lawendę Wink Wieszaczek może być też dla mnie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Shanna - 11-17-2014

Lubie lawende wiec mnie sie podoba wszystko co z nia jest.
A to ze domalowywalas....czad.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecouDream - 11-17-2014

Haniu, Oli i Shannko, dziękuję Wam Smile

(11-17-2014, 01:52 AM)oli napisał(a): Wieszaczek - klasyka gatunku. Piękny jest i tyle. Sama bym chciała.
A swoją drogą muszę pogrzebać w szafie, może mam jakiś szerszy i sobie machnę? Ale chyba nie mam. Wieszaków ze trzysta, ale wąskie, albo takie stare, że żal dotykać czymkolwiek.
I ja się kiedyś brałam za te z szafy własnej. Popełniłam jeden, Mężu korzysta, ale nie wygląda on artystycznie, brakuje mu tego płynnego kształtu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Virgo_777 - 11-17-2014

Tak, te użytkowe-szafowe maja mało powierzchni dekupażowej Wink
Tej jest artystyczny i użytkowy. Tak sobie myślę, że to właśnie styl sam w sobie DeDowski jak już wspomniano.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - apawlaczka - 11-17-2014

Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Virgo_777 - 11-17-2014

(11-17-2014, 11:34 PM)apawlaczka napisał(a): Śliczny wieszaczek, elegancki, aż żal go będzie zakrywać jakimiś ubraniami :-)
No chyba, że na futro z szynszyli Wink