Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecuPUG - 11-13-2014

Kompletnie nie mam pojęcia jak robić ikonę. Tzn coś tam mi świta, trochę rozpoznaję technik tu i ówdzie, ale mimo wszystko to dla mnie nieodkryta magia. Ikona jest cudowna, wygląda na 300 lat!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-13-2014

Dziękuję DecuPużku Smile
(11-13-2014, 02:32 PM)DecuPUG napisał(a): Ikona jest cudowna, wygląda na 300 lat!
Punk


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - aniaa - 11-13-2014

Ikona pięknaSmile Póki co podpatruje techniki... Jak dla mnie za wysokie progi...Patrze i podziwiamSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Pasada - 11-14-2014

Już wszystkie achy zostały wypisane, więc ode mnie tylko tyle i aż tyle Dudo ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-14-2014

(11-13-2014, 11:55 PM)aniaa napisał(a): Ikona pięknaSmile Póki co podpatruje techniki... Jak dla mnie za wysokie progi...Patrze i podziwiamSmile
Aniu, wydaje Ci się. Wystarczy raz spróbować Smile

(11-14-2014, 12:01 AM)Pasada napisał(a): Już wszystkie achy zostały wypisane, więc ode mnie tylko tyle i aż tyle Dudo ;o))
Za każde "Dudo" jestem niezmiernie wdzięczna Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-15-2014

Merysiu, moim priorytetem jest właśnie wtopienie obrazka w tło. Dziękuję Ci:*

Kolejny wieszak z lawendą na zamówienie siostry szwagra, która hoduje lawendę w swoim ogródku i jest jej wielbicielką,
stąd też ten napis Smile
Motyw lawendy to głównie papier ryżowy, choć w trakcie pracy zabrakło mi czegoś przy napisie i tu już nic nie doklejałam, a jedynie domalowałam parę gałązek. Myślę sobie, że może kiedyś spróbuję tylko w ten sposób ozdobić jakąś pracę.

               

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Erato - 11-15-2014

No co ta lawenda w sobie ma, że się nigdy nie nudzi... Ślicznie, klasycznie, domalowane lawendki wyszły Ci świetnie, koniecznie spróbuj samego malowania!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecouDream - 11-16-2014

Kochane, bardzo Wam dziękuję Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - DecuPUG - 11-16-2014

Przepiękny! Niby nic, niby taki skromny, ale trzeba było zrobic wiele - a to przecierki, a to papier, a to namalowac, a to transfer. Lubię oglądac i robic wieszaki bo to wdzięczne przedmioty, jakoś zawsze każdy mi wychodził, a jak nie wychodził to była jeszcze druga strona Smile Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zapachniało lawendą - str.108 - Vika - 11-16-2014

De-De w minimalizm idziesz? Big Grin
Oby nie, bo u-wiel-biam Twoje prace w stylu dedowskim Tongue

Ale ten minimalizm też Ci cudnie wychodzi, zazdroszczę ogromnie, bo dla mnie nieosiągalny on, podziwiam wieszak, jego dopracowanie, fajne cieniowania i już - wracaj do swego stylu NaughtyNaughty