Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Shanna - 11-12-2014

Motyw - dla mnie nie do przyjecia. Ale podziwiam warsztat. Wiem ile to roboty. Calosc dopasowana, kolory pasuja. Nastroj zapewniony. Jest tak, jak powinno byc. Smile Super praca.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - abask - 11-12-2014

Praca piękna i podziwiam Was zawsze za ikony bo ja nie wiem jak się do tego zabrać. Chociaz raz bym chciała się z tym tematem zmierzyć . Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Erato - 11-12-2014

DD świetna robota, jak zwykle - Vika Cię już ochrzciła królową ikonową no i powiem Ci, korona Ci się mocno głowy trzyma Big Grin
Ja ikon nie lubię ani żadnych prac religijnych, więc generalnie mi się to nie podoba. Ale nie mogę nie widzieć i nie docenić, jak to jest zrobione! Ta ostatnia jest zdecydowanie lepsza, niż poprzednia MB Częstochowska, świetna jest ta nieregularna stara decha.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-12-2014

Serdecznie Wam dziękuję, Dziewczyny. Zwłaszcza tym, których religijna symbolika i klimat nie pociągają.

(11-12-2014, 12:34 PM)Erato napisał(a): DD świetna robota, jak zwykle - Vika Cię już ochrzciła królową ikonową no i powiem Ci, korona Ci się mocno głowy trzyma Big Grin
Rumienię się i dziękuję King

(11-12-2014, 12:34 PM)Erato napisał(a): świetna jest ta nieregularna stara decha.
Też ją kocham!

(11-12-2014, 12:04 PM)abask napisał(a): Praca piękna i podziwiam Was zawsze za ikony bo ja nie wiem jak się do tego zabrać. Chociaz raz bym chciała się z tym tematem zmierzyć . Wink
Służę pomocą i radami Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Różyczka - 11-12-2014

Ja też nie jestem zwolenniczką ikon , nigdy ich nie robiłam i nie wiem czy kiedykolwiek zrobię ale Twoja ikona to prawdziwe dzieło, praca jest zrobiona idealnie , wręcz trudno uwierzyć że to hand made Smile również ta podoba mi się bardziej od poprzedniej Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Vika - 11-12-2014

Ja jestem na TAK, TAK, TAK!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - craftingbydominique - 11-12-2014

Alez smakowita ikona, cudnie wykonana, bardzo mi sie podoba!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Teśka - 11-12-2014

obejrzałam i tę poprzednią i teraz pokazaną
obydwie są piękne, chociaż wolałabym tą ostatnią
w poprzedniej jak dla mnie za szeroka ta złota rama
ta jest cudna


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Virgo_777 - 11-12-2014

No, no no... Dzieło godne, tytuł twórczyni też.
Tak, królowa ikon to Ty jesteś.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-12-2014

Czarodziejki moje, bardzo Wam dziękuję Heart