Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - Pasada - 11-11-2014

Fajnie, że jakoś tak się porobiło, że cześciej dzielimy się wiedzą o wykorzystywanych produktach/mediach ;o)))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - Shanna - 11-11-2014

Dolaczam sie do pochwal. Mnie tez sie taki pojemniczek podoba.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - DecuPUG - 11-11-2014

Hej, bardzo fajne, proste, nowoczesne, nic nie jest przekombinowane.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - DecouDream - 11-11-2014

O, jak się cieszę Smile
Merilonku, Pasadko, Shannko i DecouPużku, dziękuję!

(11-11-2014, 01:10 PM)Pasada napisał(a): Fajnie, że jakoś tak się porobiło, że cześciej dzielimy się wiedzą o wykorzystywanych produktach/mediach ;o)))
Uleńko, to jest super sprawa. Oby tak dalej Smile Ileż ja się nauczyłam dzięki temu forum. Choć to, co mnie tu zachwyca to zwłaszcza ludzie, którzy tworzą to miejsce.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - Virgo_777 - 11-12-2014

O właśnie - pedagoga. Proste, ale z przesłaniem. Fajny, bardzo fajny i pomysł, i kompozycja, i wykończenie. Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - craftingbydominique - 11-12-2014

Jakims cudem nie wpadlam tu wczesniej, zeby zobaczyc taki swietny dlugopisnik. Dluzsza sentencja zdecydowanie bardziej przypada do serca, akuratnie w obecnej sytuacji moglabym sobie to na scianie napisac Smile
Ale ad rem - kropki wielgachne w pasteli - bomba! Te wazki, takie najprostsze, tez je mam Smile, a takie wdzieczne. A ferro sie dobrze zachowywalo pod szablonem, moje jest geste i bez lekkiego rozcienczenia przykleja sie do krawedzi szablonu od spodu. A tu czysciutko, jak od skalpela Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - DecouDream - 11-12-2014

Virguś, dziękuję bardzo Happy

Dominiko, długo wybierałam cytaty. Do finału przeszły 4, a wygrały te właśnie 2 Smile
Z ferro nie miałam nigdy problemów. Nie muszę go wcześniej rozcieńczać i daje się też szlifować. Fajnie, że i Tobie długopiśnik się spodobał Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Długopiśnik pedagoga - str.104 - DecouDream - 11-12-2014

Z rana przedstawiam Wam kolejną ikonę zrobioną na zamówienie. Ponownie wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.
Kiedyś już robiłam podobną (można porównać http://decoupageforum.pl/showthread.php?tid=1735&page=38). Ciekawe, która Wam się bardziej podoba. Ja mam swoją ulubienicę.

Stara decha (niegdyś była częścią żłobu), papier decoupage, bitumen, złocenia, patyny, inka gold złota, akrylówki i spoooro papieru ściernego.

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - Merilon - 11-12-2014

Ikony to dla mnie abstrakcja, nie znam się wogóle na nich, nigdy też ich nie robiłam ,dlatego nie mogę napisać nic produktywnego oprócz tego że baardzo mi się podoba Smile piękne te złocenia i te takie przetarcia na brzegach. Spojrzałam na tą starszą ikonę i bardziej podoba mi się ta ostatnia ikona, chyba przez brak tej złotej ramki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ikona na starej desce, MBC - str.106 - DecouDream - 11-12-2014

Dziękuję Madziu, i ja właśnie skłaniam się bardziej do tej drugiej i też mi głównie o tę ramę chodzi.
Jeśli chodzi o ikony, to mimo iż jestem z katolickiego domu, też podchodzę do ich robienia jako do zamówienia takiego jak inne. Ikony z postaciami świętych zawsze mi się podobały, tak jak mojemu Mężu stare cerkwie. Ich zapach i klimat.