Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Merilon - 11-05-2014

no nie, no nie....szkatułka fioletowa...z lawendą....z dedykacją dla Magdaleny...nie no DD dzięki wielkie, to kiedy mam oczekiwać przesyłki?.... Wink a tak już na serio to po pierwsze, moje ulubione połączenie czyli bejca na dole plus motyw na wieku, po drugie lawenda i fiolet wiadomo piękna rzecz już sama w sobie Wink po trzecie, może i motyw oklepany, ale jak dla mnie jest on przepiękny Smile po czwarte, nadałaś mu akcent "nowości" poprzez piękne delikatne dorobienie tła. Podsumowując: rewelacja Thumbup


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Vika - 11-05-2014

Noooo... klasyka!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - DecouDream - 11-05-2014

Merilku, senk ju sou macz Heart Można nawet wysunąć wniosek, że Magdaleny lubią lawendę... Big Grin
Viko i Reniu, dziękuję Wam. Cieszę się, że Wam przypadło do gustu :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Teśka - 11-05-2014

piękna szkatułka w klasycznym wykonaniu


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - abask - 11-05-2014

Bardzo, bardzo ładna Wink)) Wszyscy już chyba wiedzą, że ja kocham lawendę ( choć fioletowego koloru nie lubię) Ale jej zapach!!! Bomba Wink))
Pięknie pocieniowałaś Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Virgo_777 - 11-05-2014

Eee.. ładnie jest. Fajnie podcieniowałaś. Narożniki dodały takiego klimaciku. Podoba mnie się. A "Skarby Magdaleny" - no cóż... to Twoja wizytówka jak dyndadełka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - DecouDream - 11-05-2014

Dzięki Teśka Smile
Haniu, szkoda tylko, że szkatułka nie pachnie. (PS. Wczoraj kupiłam papier toaletowy z nadrukiem i zapachem lawendy Big Grin Big Grin)
Virguś, dyndadełka uwielbiam, ale na szczęście w zamówieniach też się pojawiają Thumbsup


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Virgo_777 - 11-05-2014

No i bardzo dobrze DeDuś, bardzo dobrze. Lubisz, inni lubią to i są.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - Merilon - 11-06-2014

(11-05-2014, 05:48 PM)DecouDream napisał(a): Merilku, senk ju sou macz Heart Można nawet wysunąć wniosek, że Magdaleny lubią lawendę... Big Grin
ojjjj taaaaak Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawendowa szkatułka - str.102 - DecouDream - 11-08-2014

W wakacje odmalowano gabinet pedagoga w mojej szkole (ściany w delikatnym wrzosie). Dodałam do niego coś od siebie. Długopiśnik z serwetką na żelazko, reliefami Ferro, transferem na lakier i z patyną na koniec.