Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - DecouDream - 10-28-2014

(10-28-2014, 06:25 PM)oli napisał(a): No i to połączenie reliefu i cieniowanego tła jest super!!!
Skrzyneczka jest smakowita nadzwyczajnie. Poznałam Cię od razu i to wcale nie po kokardce, tylko właśnie po tej reszcie.

Ale fajnie. Bimbadełka uwielbiam, ale bardzo ucieszył mnie Twój post Oli, że to nie po tym mnie rozpoznałaś Big Grin
Justyś, dziękuję bardzo Heart

(10-28-2014, 08:32 PM)Ginger napisał(a): A ja się przyznam,ze nie zgadłam Sad..romantyczne pudełeczko...
Madziu, ja Twojej pracy też nie Smile więc jesteśmy kwita Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Pasada - 10-28-2014

Mi nawet to dyndadełko DeDusiowe nie pomogło ;o)))) Pięknie wyszło jak zwykle ;o)))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - DecouDream - 10-28-2014

Dziękuję Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Merilon - 10-29-2014

Przykro mi bardzo ja poznałam od razu że to Twoja robota Kenshin2 i ta kokardka mnie utwierdziła w tym przekonaniu :] Szkatułka przepiękna, taka romantic Sleepy chyba nie muszę pisać że wszystko w niej jest piękne, a ta kokardka to taka...wisienka na torcie Wink Głosik oddałam bez dłuższego namysłu Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Shanna - 10-29-2014

W tym pudelku najbardziej podoba mi sie relief z boku. Cieniowanie dodaje uroku, zwlaszcza ze to tylko pol cieniaSmile
Napisu nie rozumiem. Francuskie co prawda mi sie podobaja, ale zawsze musze sobie translatora wlaczyc zeby obczaic czy czasem nie naklejam czegos z napisem ''promocja czy tez smacznie i tanio''Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - DecuPUG - 10-29-2014

Bardzo mi się podoba Smile Chociaż babcine szkatułki z tamtego okresu nie wyglądają tak paradnie (surowe drewno), ale może we Francji były takie z przepychem? Że wszystko naraz - wstążki, dyndadła i inne ozdobniki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - DecouDream - 10-29-2014

Mer, baaardzo Ci dziękuję Heart

Shannko, miło mi, że i Tobie cieniowanie "spasowało".
A napis oznacza: Paryżu, ma miłości, zabierz mnie z powrotem w lata trzydzieste Big Grin
W mojej szkole dzieciaki uczą się dwóch języków, w tym francuskiego, więc mam sporo koleżanek romanistek, pomagają Smile

DecuPug, myślę, że takie właśnie musiały być w bogatych dworach Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Teśka - 10-29-2014

skrzynka cud, miód malines
i ja też nie rozpoznałam pracy DedusiaSad
no ale ja jeszcze tak dobrze nie poznałam
wszystkich tajemnic dziewczyn


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - DecouDream - 10-29-2014

Dla mnie najważniejsze, że Ci się podoba:*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Erato - 10-29-2014

Cacko - nie w moim stylu kompletnie, ale jak ja mogłam nie poznać, że to Twoja praca Smile