Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - apawlaczka - 02-04-2014

dla mnie to czysty Matrix, nie do końca mi leży ten zielony kolor. Całość bardzo ładnie wykonana. Tego typu zamówienia to niełatwa sprawa, grunt żeby klientka była zadowolona :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - jomajka12 - 02-04-2014

Dół szkatułki na pierwszy rzut oka wyglądał mi jak jakieś runy, no pismo dziwne. Potem obejrzałam powiększenie - to samo wrażenie, pogłębione informacją o klientce. Potem czytam - brzozy - jakie brzozy? No i faktycznie brzozy, co udają runy.
Szkatułka jest pięknie wykonana. A co do jej pogańskiego charakteru - w pięciu elementach nie ma dla mnie nic pogańskiego a zwłaszcza złowieszczego - cztery żywioły i duch, który nadaje życie. Ale poczytam sobie na ten temat.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Erato - 02-04-2014

DD dzięki za powiększenie - super ten "rzucik" brzozowy, świetne!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-04-2014

Dominiko, znalazłam czarno-biały obrazek brzóz w internecie, połączyłam jego kopie w Wordzie i przetransferowałam za pomocą zmywacza.
Bardzo mi miło, że tak podoba Ci się szkatuła z kwiatami. Używałam tylko farb akrylowych i tapowałam za pomocą gąbki. A o jakiej mozaice mówiłaś? Confused

Jomajko, zamawiająca tę szkatułkę pani również mnie przekonywała, że ten pentagram jest pokojowy a nie satanistyczny Smile
A ona, mimo że nie znam jej osobiście, wydaje się być przeuroczą osobą Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Joanka215 - 02-04-2014

Sama nie wiem co powiedzieć. Podoba mi się choć jakoś niepokoi Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Kruszyna - 02-04-2014

intrygująca praca....


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Shanna - 02-04-2014

Jak przeczytalam o brzozach to mi sie smolenska skojarzylaSmile
A powaznie: wykonanie 3x na tak.
Zielen troche mi nie gra. Przypomniala mi sie moja walizka, ktora mimo pobielenia pokryla sie zielenia w takim wlasnie odcieniu, bo zaszla jakas reakcja.
Transfer wyszedl super. Choc sam motyw kojarzy mi sie dziwnie (koty, cmentarze i takie tam)
Brzoza - szablon super. Skad brzoza to juz nie wnikam. Tematy religijne mi obce. Za to sowka taka milutka sie wydajeSmile
Powiem, ze mialas trudne zadanie. Nawet bardzo trudne. Jesli te symbole lacza sie w calosc, to pani zamawiajaca bedzie na pewno zachwycona.
Mimo wszystko klimaty nie moje.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - abask - 02-05-2014

Robota piękna ale ja nie wiem, jak ja bym z takiego zamówienia wybrnęła. Szacun! Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-06-2014

No i moje też to nie są klimaty Smile Dziękuję za każde słowo. Powiem szczerze, że lubię wyzwania.
A Wy miałyście może jakieś "niecodzienne" zamówienia?


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Ginger - 02-06-2014

Piękne prace..Zakładki pierwsza klasa..a ta szkatułka z różami mnie oczarowała..Mimo tego..ze nie lubię takich ciemnych pudełek..to to przypomina mi Tycjanowskie obrazy...Cudowna.Wracając do zakładek..to wiem,ze przy nich nie jest dużo mniej pracy niż przy pudełkach..tym bardziej doceniam wykończenie..