Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Merilon - 10-25-2014

(10-24-2014, 07:12 PM)apawlaczka napisał(a): A no widzisz wydało się, szoruj teraz kamasutry transferować!!!Naughty
no to teraz się zacznie Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-25-2014

Jeszcze potomek pojawi się szybciej niż jest w planach Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - apawlaczka - 10-25-2014

cele prokreacyjne odkładamy na bok Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Ginger - 10-25-2014

DD Ty już wiesz jak te Twoje prace mi sie podobają.Zrobiłaś przepiękny blejtram i zachwycające pudełko.Orient w Twoim wykonaniu jest uroczy.Czytam jakie kolory miały być...i ta przewaga czerwieni jest idealna.Wszak czerwony jest kolorem ślubnej sukni panny młodej.A sztuka kochania zaczyna się w noc poślubną Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-25-2014

(10-25-2014, 01:08 PM)apawlaczka napisał(a): cele prokreacyjne odkładamy na bok Naughty
Nie mówię nie Wink Podkasuję rękawy i biorę się za ..."transfery" Naughty

Madziu, jest mi niezmiernie miło. Kłaniam się w pas przed Twoimi tworami wielorakich talentów.
I zadowolona jestem, że kolonialna praca została przez Was prawidłowo odebrana Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Ginger - 10-26-2014

Aniu...Ty zaraz o powinnościach...a ja o przyjemnościach...DD...wiesz janie wiem czemu, ale mam Hinduskich znajomych.Oni są mili ,ale nie wpuszczają do swojego grona zbyt wielu ludzi.Chyba moje ciasta otworzyły mi drogę..hahaha...Ja i moja najmłodsza latorośl czasem czujemy się dziwnie jak jesteśmy jedynymi białymi na imprezie.Nie wiem jednak wszystkiego o Hindusach...Oni też mają w obrębie swojej kultury wiele wyzwań.Czasem dzieci sypiają u siebie w ramach zabawy i spedzania czasu razem.No i w naszym domu też.Ostatnio była u nas Hinduska przyjaciółka mojej córki i okazało się ,że ona je spagetti bo jest Shitt a nie Hindu...Zwariowac można.Brałam też ostatnio udział w fotograficznej sesji ślubnej...niestety moja rodzinna fotograf nie mogłą pokazać zdjęć publicznie...ale ślubna suknia panny młodej przypominała mi Twoje prace..a była i ciężka jak cholera powiem brzydko...pomagałam jej ją dźwigać po całym parku gdzie sesja miała miejsce.Tyle klejnotów i ciężaru...a te malunki na nogach i rękach...Mam strój hinduski w kolorze jaskrawej czerwieni dla dziewczynki..Jakieś 7-8 lat..szczupłej budowy...Mogę podarować..Może się przydać na karnawał Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-26-2014

Żałuję, że nie mam hinduskich sąsiadów...
Pozostaje mi tylko regularnie odwiedzać indyjskie restauracje. Tak mi tam smakuje, że wczoraj zupę rybną tak doprawiłam chili, że wyszła niechcący jej wersja hinduska Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-28-2014

Informację o haniowym konkursie przyjęłam z entuzjazmem, choć nigdy zbytnio nie interesowałam się latami 20 i 30. Wybrałam serwetkę z istniejącego już zbioru, przykleiłam na żelazko, wymalowałam środek na dwa odcienie zielonego, transfer napisu po francusku, na zewnątrz pocieniowałam nieco, potem wypukły relief i pasmanteria.

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Virgo_777 - 10-28-2014

A mi to dyndadełko od razy DeDuśka przywiało.
Najbardziej podoba mi się właśnie dół pudełka. Cieniowania i relief. I całość tak fajnie kolorystycznie poskładana.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe lata 20, lata 30 - str. 97 - Ginger - 10-28-2014

A ja się przyznam,ze nie zgadłam Sad..romantyczne pudełeczko...