Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-20-2014

Dziewczyny Kochane, bardzo Wam dziękuję Heart

(10-20-2014, 12:04 PM)Shanna napisał(a): Dolaczam sie do pochwal.
Choc motywy klimatycznie nie moje (ze wschodu zniose motywy japonskie, ale tez nie wszystkie) to bardzo podoba mi sie polaczenie kolorow. Musialas sie sporo namachac, zeby domalowac te 30cm z kazdej strony tak, by wszystko kolorystycznie zgralo.
Pudeleczko ma fajowe wykonczenie w srodku. Bardzo ladnie pasuje bo nie dominuje.
Dorotko, nawet więcej domalowałam niż 30cm, bo sam wydruk miał 60x60, a leżące postacie były w jego środku. Powiem szczerze, że takie tworzenie tła sprawia mi przyjemność. Lubię się w to bawić.
Co do tych wykończeń w środku, to po prostu muszę Wink

Uleńko, nawet przy małych transferach zawsze moczę palec w wodzie co kilkanaście sekund. I masz rację, trzeba uważać, by nie przesadzić. Dzięki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-20-2014

Dzięki Grażynko. Świetne porównanie Smile
Dodam, że obraz był zamówiony dla młodego małżeństwa Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Teśka - 10-20-2014

o kurczaczki szczena mi opadła z wrażenia
szacun wielki za jeszcze większy wkład wykonanej pracy
przy powstawaniu tak wielkiego dzieła
podziwiam Cię Marzenko
za odwagę wykonania tego obrazu i cudny efekt końcowy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-21-2014

Dziękuję Tesiu Blush


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Merilon - 10-21-2014

Oh....wracam sobie do domku odpalam forum a tam słowa magnes: "komplet w kolonialnym stylu" Big Grin no rozumie się samo przez się że boskie to jest wszystko !! Big Grin doskonale dorobiłaś tło do obrazu, no i to poprawianie wydruku, naprawdę koronkowa robota, ale wyszła Ci na medal Big Grin tyle roboty z rolowaniem, ale oczywista oczywistośc warto było, koleżanka wiedziała komu powierza to zadanie Wink jak by tego było mało jeszcze szkatułkę walnęłaś :O ! boooskie TODOS !!!! <3


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-22-2014

Merilku, wreszcie zobaczyłaś to, o czym Ci opowiadałam podczas naszego spotkania Smile Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że się udało, to mój pierwszy duży decouformat.

(10-21-2014, 11:08 PM)Ataner napisał(a): Kto późno przychodzi, ten... ma gotowy komentarzTongue
Podpisuję się pod wszystkimi zachwytami! Tło jest niesamowite, pięknie przenikają się kolory. BRAWO!!!
Reniu, jak miło, że i Tobie się podoba. A pierwsze zdanie jest świetne! rotfl

(10-21-2014, 11:38 PM)mery napisał(a): Gdybym była młoda żonką,nie wychodziłabym z tej sypialniNaughty
Po co to "gdyby"? Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Teśka - 10-22-2014

(10-22-2014, 08:06 PM)DecouDream napisał(a): Po co to "gdyby"? Naughty

bo teraz to spowszedniało
nie to co u młodej żony rotfl


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - apawlaczka - 10-24-2014

komu spowszedniało, temu spowszedniało Naughty ja tam przygarnęłabym taki obraz rotfl


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-24-2014

Aaa to dlatego Mężu mi powiedział "Może dla nas też byś taki zrobiła?" Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - apawlaczka - 10-24-2014

A no widzisz wydało się, szoruj teraz kamasutry transferować!!!Naughty