Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Vika - 10-19-2014

De-De ten obraz to na blejtramie transferowałaś, czy na drewnie?
Szacun! Zrobić taki gabaryt to nie w kij dmuchał i wcale nie mówię tu o rolowaniu.
Szacun kochana, naprawdę jestem pod wrażeniem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-19-2014

Viko, bardzo dziękuję Blush Transfer był na blejtramie. Nie twierdzę, że nie miałam obaw. Do drewna można mocno dociskać, a tu nie. Robiłam dwie próby. Pierwsza z transferem bezpośrednio na podobrazie - nie chwyciło. Więc pomalowałam całość białym akrylem.
Druga próba dotyczyła spraw organizacyjno-technicznych transferu na lakier. "Na sucho" przykładaliśmy wydruk do płótna. I to był dobry pomysł, bo bez próby Mężu przykleiłby cały obraz na raz, a nie krok po kroku, gdzie dociskałam wydruk falowo poprzez koszulkę do dokumentu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Virgo_777 - 10-19-2014

No DeDuś, chylę czoła. Pięknie to wygląda. Te tła niesamowite są. Zdolna bestyja z Ciebie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-19-2014

Virguś, to ja chylę czoła, dziękuję Notworthy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Moretti - 10-19-2014

A ja myślę, że trzeba mieć odpowiednio poukładane w głowie, aby nawet z najprostszego i najmniejszego obrazka zrobić tran sfer i wkomponować go w pracę, tło, dopasować do innych elementów.
Życzyłbym sobie, bym potrafił kiedyś w przyszłości tak fajnie umieć zgrać transferowy motyw z "otoczeniem".
Podziwiam, zachwycam się i odezwę się jeszcze Smile
Pozdrawiam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-20-2014

Jestem pewna, że też tak umiesz, tylko jeszcze nie wiesz Smile
Bardzo Ci dziękuję i zawsze zapraszam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Erato - 10-20-2014

DeDream no no... Strasznie bym to chciała zobaczyć na żywo, bo ten rozmiar musi potęgować wrażenie. Świetna praca, tło jak marzenie, transfer perfekt, bardzo profesjonalnie podeszłaś do tematu, skoro to nie Twoje klimaty, a efekt rewelacyjny. Brawo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - abask - 10-20-2014

Wykonałaś kawał bardzo dobrej roboty. I chociaż ja bym nie powiesiła u siebie tego typu obrazu to podziwiam za ogrom pracy. Bo zrobić taki wielki transfer to sztuka Wink)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Shanna - 10-20-2014

Dolaczam sie do pochwal.
Choc motywy klimatycznie nie moje (ze wschodu zniose motywy japonskie, ale tez nie wszystkie) to bardzo podoba mi sie polaczenie kolorow. Musialas sie sporo namachac, zeby domalowac te 30cm z kazdej strony tak, by wszystko kolorystycznie zgralo.
Pudeleczko ma fajowe wykonczenie w srodku. Bardzo ladnie pasuje bo nie dominuje.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - Pasada - 10-20-2014

Ja napiszę tylko WOW.....

Decou żeby poradzić sobie z dużym transferem, można go pomazać wodą, wtedy nie zaschnie na amen i można spokojnie rolować ;o)))
Tylko taki zmoczony wodą łatwiej zepsuć ;o)))