Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-17-2014

(10-17-2014, 12:50 PM)Vika napisał(a):
(10-13-2014, 05:18 PM)DecouDream napisał(a): Spasibo krasnyje Diewuszki :*

ha,ha De-De - a dlaczego czerwone??? rotflrotflrotfl

(10-17-2014, 02:03 PM)apawlaczka napisał(a): he he he pewnie miało być krasiwyje :-)
No właśnie Big Grin

(10-17-2014, 12:36 PM)Pytalska napisał(a):
Cytat:Tekst jest pisany cyrylicą
A cóż to?
Kto pyta, nie błądzi.
Najprościej mówiąc jest to alfabet rosyjski pisany takimi literami: Декупаж Smile
I bardzo dziękuję za miły komentarz:*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - Ginger - 10-17-2014

Piękna skrzynka oham i aham razem z innymi.Kiedyś trzeba było uczyć się obowiazkowo rosyjskiego ale młode pokolenie zapomina co to za język.Nie ma sie jednak co przejmować bo rosjanie też nie znają polskiego.Kiedyś biadoliłam ,że muszę się go uczyć.Teraz jak obcuję z Rosjanami to jest bardzo przydatne.Oni nie rozumieją polskiego ,ale ja rozumiem rosyjski Wink.Paseczki piękne jak u Olinki która mi sie właśnie z tym motywem zdobniczym bardzo kojarzy Smile.Ja też poczyniłam pierwsze paski, ale praca jest nie skończona.Zreszta widziałaś już ją droga DD..Twoje paski są perfekcyjne!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-17-2014

I ja dawno temu uczyłam się rosyjskiego, ale jak widać wyżej sporo zapomniałam Wink
Madziu, dziękuję Smile Paski są proste i czyste, ale miałam wielką ochotę poszarpać je i pobrudzić. Zamawiająca czuwała, bym się nie zagalopowała Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - wiolka42 - 10-17-2014

A ja znowu wracam do rosyjskiego . Musze Mateuszowi pomagać . Zawsze lubiłam ten język i nie sprawiał mi trudności - nie wiem dlaczego Cyklop


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-18-2014

A ja żałuję, że nie znam... Wiola, zazdroszczę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - apawlaczka - 10-18-2014

(10-13-2014, 08:06 PM)Erato napisał(a): Ło matko, jak ja bym usłyszała takie zamowienie, to bym uciekła Big Grin A Ty zrobiłaś gustowną skrzynkę Smile

No ja też bym uciekła i nawet bym nie negocjowała :-)

Ładna delikatna skrzynka. Dobrze, że zrobiłas po swojemu, a nie zgodnie z zamówieniem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-19-2014

Sugerowałam, przekonywałam i w większości podejść się udało Wink
Aniu i Merysiu, bardzo dziękuję :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-19-2014

Podjęłam się zlecenia na na dość duży obraz 90cm x 90cm, który miał pasować do sypialni w stylu kolonialnym. Zamawiająca życzyła sobie, by był pomarańcz, szarości i trochę maliny. Obrazek ze sceną z kamasutry (w dobrej jakości) został zakupiony w internecie, wydruk miał wymiary 60cm x 60cm. Mężu musiał mi pomóc w transferze na lakier, sama nie dałabym rady. Długo trwało rolowanie papieru. Potem pozostało mi wtopienie w tło i (jak się później okazało) cały rysunek postaci trzeba było poprawić jeszcze czarną farbą. Podejść miałam sporo, bo to taka koronkowa robota, ale myślę, że trzeba było to zrobić, by efekt końcowy był lepszy.
Tak wyglądało rolowanie:
   

A tak po wszystkim:
           

Do kompletu z tym obrazem wykonałam jeszcze szkatułkę:

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - apawlaczka - 10-19-2014

O w mordę za przeproszeniem Marzenka wymiatasz!!!! Cudny ten obraz, choć nie w moim stylu, ale jest cudny. Przyjmujesz takie ambitne zamówienia, ja bym chyba wyniękła. Skrzyneczka idealna, nieprzeładowana i drobiazg w środku taki w Twoim stylu, brawooooooo

no jeszcze raz obejrzałam, szacuuuuuun, tosz to szok


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Obraz i szkatułka w kolonialnym stylu - str. 94 - DecouDream - 10-19-2014

Ale się cieszę, że Wam się podoba wykonanie, Oli, Anuś Heart
Indie to też nie mój styl, choć meble w sypialni, w której już wisi obraz bardzo mi się podobają. Brązowe lite drewno... Piękne.