Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowy zestaw śniadaniowy - str.88 - DecouDream - 10-12-2014

Przy tej podwójnej szkatułce na wino, więcej czasu zabrało dogadywanie się z Zamawiającą niż praca nad samym pudełkiem. Pierwsze zamówienie brzmiało mniej więcej tak: ma być dużo złota i brokatu, gołąbki ślubne, serduszka, obrączki, perełki, kieliszki i fajnie by było, gdyby na wierzchu był materiał przypominający welon. Zamawiająca jest przeuroczą osobą i na szczęście umiejącą chodzić na kompromisy Smile
Tekst jest pisany cyrylicą. Word nie miał z nią problemu.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - wiolka42 - 10-12-2014

Piękna Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - Virgo_777 - 10-12-2014

I pięknie !!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecuPUG - 10-12-2014

Świetne! Jaki masz sposób na te paski?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - Shanna - 10-12-2014

Jestem 3x na tak.
Piekna skrzyneczka, delikatne kolory, cyrylica piekna -lubieTongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - Vika - 10-12-2014

(10-12-2014, 09:29 PM)Shanna napisał(a): Jestem 3x na tak.
Piekna skrzyneczka, delikatne kolory, cyrylica piekna -lubieTongue

No i nic mi już do napisania nie pozostało Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - exaltation - 10-12-2014

Super. :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - Pasada - 10-12-2014

Piękna Decou taka minimalistyczna wyszła, zwłaszcza przy tych "żądaniach brokatu i złota" ;o))))

Te zdjęcia takie jakieś małe robisz, czy ja tam widzę jakieś małe cieniowanko? ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - abask - 10-12-2014

Piękna skrzyneczka Wink) delikatna, romantyczna i czyściutka Wink

Kocham ten motyw i koniecznie muszę go gdzies kupić,. Te róże są piękne Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Na 2 ślubne wina - str. 91 - DecouDream - 10-12-2014

(10-12-2014, 07:09 PM)oli napisał(a): No i fajna skrzyneczka wyszła od Tani i Dżen :-))))
Pewnie bym dała ten owal wewnątrz dokladnie pośrodku, ale ja, to ja i nieważne.
Delikatna, w klimacie i w ogóle proszę Pani Smile
Oli, tak sobie myślę, że nawet nie brałam tego pod uwagę, by na środku coś umieścić. Faktycznie, byłoby fajnie.

(10-12-2014, 09:24 PM)DecuPUG napisał(a): Świetne! Jaki masz sposób na te paski?
Najpierw białe tło, następnie taśma malarska i ołówek z linijką, by paski były równe. Potem wypełnienie przerw różowym akrylem. Taśmę ściągam na świeżo.


Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję. I ciesze się, że się podoba, bo nerwów z nią miałam nie mało Wink

(10-12-2014, 11:36 PM)Pasada napisał(a): (...) Czy ja tam widzę jakieś małe cieniowanko? ;o))
To prawda, jest jakieś małe Smile
Skrzynka już oddana, nie mam jak ponownie zrobić zdjęcia, może to zbliżenie coś pokaże: