Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Zuza - 09-06-2014

Renia rację ma - śliczna bransoletka! Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - DecouDream - 09-06-2014

Haniu, Zuzko i Grażynko, dzięki wielkie :*

(09-06-2014, 12:17 AM)Zuza napisał(a): Renia rację ma - śliczna bransoletka! Tongue

No to niechże miska będzie inspiracją dla tworzących bransoletki Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - apawlaczka - 09-06-2014

bardzo ładna miseczka, wzorek dookoła po porostu perfect, kolorystyka też mi się podoba, jesteb bardzo na tak :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Shanna - 09-06-2014

Sliczna. I listki i bejca wymiataja. Proste i eleganckie. I chyba male, skoro porownalas do sukiernicy (przynajmniej ja mam mala cukiernice)Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - DecouDream - 09-06-2014

Dzięki Dziewczyny :*
Dorotko, no duże jakieś to to nie jest. Spokojnie mieści się na otwartej dłoni.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Shanna - 09-06-2014

No widzisz...znaczy sie ja zmiescilabym tam kluczyki do samochodu. Wraz z brelokami zajely by 100% miejsca. Wniosek: na moje klucze potrzebowalabym albo kilku takich albo jednej wielkiej misyTongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Vika - 09-08-2014

Och... śliczna jest i tyle Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Erato - 09-08-2014

Cacko (powiedziała :eratomaniaczkaniebieskościSmile
Relief taki równy, że - nie wiem, jak Ty to zrobiłaś!

Ja też trzymam klucze w misce, ale u mnie to jest wielka micha Big Grin A teraz akurat spory koszyk z hiacynta. Takie maleństwo to by na nasze zbiory kluczowe nie wystarczyło!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - DecouDream - 09-08-2014

Dzięki! Dzięki!
W przyszłym roku zapowiada się przeprowadzka z mieszkania do domku, więc na pewno trzeba będzie zrobić coś większego Smile

(09-08-2014, 02:36 PM)Erato napisał(a): Cacko (powiedziała :eratomaniaczkaniebieskościSmile
Relief taki równy, że - nie wiem, jak Ty to zrobiłaś!

Ja też trzymam klucze w misce, ale u mnie to jest wielka micha Big Grin A teraz akurat spory koszyk z hiacynta. Takie maleństwo to by na nasze zbiory kluczowe nie wystarczyło!

Er, miałam cichą nadzieję, że szczególnie Tobie się spodoba Happy
A sprawę reliefa zaczęłam od wymierzenia wysokości miski wąskim paskiem papieru. Określiłam jej środek i co ok. 2 cm robiłam wkoło kropki ołówkiem. Pasek szablonu nie starczył na cały obwód, więc po "zrobieniu" kilku listków, podsuszałam je suszarką i dalej śmigałam z pastą.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - Virgo_777 - 09-08-2014

Miseczka skromna, ale elegancka. No i użytkowo-ozdobna.