Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - na każdej str. jakaś praca :) - Kate27 - 01-19-2014

Super pomysł z mini zawieszkami i niesamowicie wtopiony motyw, podziwiam za to :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - na każdej str. jakaś praca :) - DecouDream - 01-20-2014

(01-19-2014, 09:11 PM)Maglia napisał(a): Bardzo ładna szkatułka, taka klimatyczna. I ślicznie wkomponowałaś ten motyw, ładne tło. Czy tam jest coś błyszczącego, czy źle widzę ?

Dobrze widzisz Smile Gdzieniegdzie potapowałam złota farbą Shy

Natabus odgapiaj, co tylko chcesz Wink I zrób coś ze swoją buddyjską serwetką. Tak, jak powiedziałam gdzieś wcześniej, bardzo lubię oglądać prace, gdzie ktoś używa tej samej serwetki, ale robi z nią inne cuda.

I bardzo dziękuję za każde Wasze zdanie. Wszystko doceniam i wciąż uczę się jak mogę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - str. 1, 2, 4, 5, 6 - apawlaczka - 01-20-2014

piękna, tło bardzo fajnie dobrane do motywu, brawo!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - str. 1, 2, 4, 5, 6 - Joanka215 - 01-22-2014

Świetne zakładki, rewelacyjny pomysł z tymi chwytami gitarowymi. Najbardziej podoba mi się ta z sówkami. A ta ostatnia szkatułka przepiękna, klimatyczna taka jak z dawnych lat... tajemnicza Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - str. 1, 2, 4, 5, 6 - DecouDream - 02-04-2014

A to szkatułka na specjalne zamówienie dla pewnej pani, która jest Wiccanką (wicca to religia neopogańska - sama musiałam zasięgnąć opinii wujka google). Chciała niespodziankę, podając jedynie kilka informacji, które mogłyby być wykorzystane.
Toteż powstało pudełeczko z transferem wiccańskiego pentagramu i brzozy, przecierkami, które ułatwiła stearyna oraz sową, którą pani Agnieszka uwielbia.
       


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Erato - 02-04-2014

Wow, prawdziwa czarownica Big Grin Ta klientka znaczy Wink Mnie sie bardzo podoba szkatułka i chyba nie miałabym nic przeciwko wiccańskiej symbolice... prędzej w każdym razie przyjęłabym zamówienie na coś takiego, niż na szkatułkę z Matką Boską, choćby miała być dla wielce szacownego duchownego... W symbolice chrześcijańskiej trudno uniknąć kiczu. A tu - jakieś symbole, sówka, no fajnie. Tylko zdjęcia bardzo mało szczegółów oddają, zwłaszcza jeśli chodzi o tę dolną część.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - DecouDream - 02-04-2014

Oli na początku moje oczy były większe niż o omawianej sowy, ale potem podjęłam wyzwanie. Podobno to 'tylko' wiccański pentagram Wink

A tam na dole to transfer brzozy, bardzo ważny element całego zamówienia Smile

Erato zdjęcie owego dołu:
   


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Vika - 02-04-2014

Dół mnie zachwycił, podoba mi się w każdym swoim centymetrze kwadratowym Smile
co do góry nie mam zdania - poza pochwałą na temat wykonania, ta jest bez zarzutu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - Maglia - 02-04-2014

Brzoza jest rewelacyjna Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wiccańska szkatułka s. 8 - craftingbydominique - 02-04-2014

Pentagram robi wrazenie, lubie inne, wiec bardzo mi sie motyw podoba, a dol jest z czego? Transferowalas czy taki papier byl. Swietnie skomponowane.
Jakos mi sie pominely poprzednie szkatulki, ta kwiaciana ma przeobledne tlo, ciezko osiagnasc tak harmonijne plamy, same akryle tam sa? Zdjecia w mozaice sa fajne, ale do albumu o przyrodzie Smile. Tutaj musza byc szczegoly, bo to tlo ma tyle niuansow, ze na bank wyglada lepiej z bliska, nie mowiac o tym, ze na zywo bym chetnie pomacala.
Fajne przydasie pasmanteryjne, tez lubie takie malenstwa wtryniac Smile