Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - Zuza - 09-02-2014

(08-31-2014, 10:39 AM)Shanna napisał(a): Mnie tez sie podoba. Tak niewiele a jednak duzo sie tam dzieje.

No właśnie. Dobry przykład "mniej znaczy więcej" Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - Ginger - 09-03-2014

Mnie się też bardzo podoba!Kolorystyka i wymowa. Może czas byś się zajęła pudełeczkami reklamowymi ?Takimi na witrynki?Mistrzostwo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - DecouDream - 09-03-2014

Jeśli ktoś złoży zamówienie, chętnie się podejmę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - Ginger - 09-04-2014

Muszę pomyśleć co by mi pasowało Idea


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - Kara M - 09-04-2014

o tak, coś w moim guścieWink i te kolorySmile mniam


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - DecouDream - 09-04-2014

Madziu Heart
Kara, bardzo mi miło, dzięki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - DecouDream - 09-04-2014

Marysiu, lepiej późno niż później. Dziękuję! Miło mi, że i Tobie się podoba Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - DecouDream - 09-05-2014

Mimo że na swoim koncie mam nie jeden klucznik, to u mnie w domu klucze trzymamy zawsze w okrągłym pojemniczku stojącym na regale przy drzwiach. Do niedawna była to ceramiczna miseczka w kształcie kwiatu maku, ale, że mój Mąż "pomógł" jej się niedawno rozbić, na gwałt trzeba było zamiennika. Tego samego popołudnia pognałam do decousklepu i dorwałam tę drewnianą miseczkę, która z pewnością mogłaby służyć jako cukierniczka.
Zrobiłam delikatne listkowe reliefy pastą wymieszaną z brązowym akrylem i wymalowałam lazurem. Dopieściłam patyną w paście, ale to widać myślę, że tylko z bliska. I na koniec lakier w macie.

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - DecouDream - 09-05-2014

(09-05-2014, 08:22 PM)Ataner napisał(a): Obetnij denko i będę ją nosiła jako bransoletęBig Grin Bardzo piękna robota moja miła, bardzo piękna, no ale czego się spodziewać innego po tak zdolnej czarodziejce? Smile I wiadomo już, czemu miseczka drewniana teraz będzieTongue
Już piłę wyjmuję!
Mężu też szklanki tłucze... Więc jak tak dalej pójdzie, będziemy pić z drewnianych kubków Wink

(09-05-2014, 08:45 PM)oli napisał(a): Oooo, zrób sobie drugą, bo mi ta okrutnie dobrze pasuje do nowego koloru ściany!
Zabieram, choćby tu dalej na mnie marudzili :-P
Ano! Przecie to remonty w wakacje się odbywały. Bierz Pani póki jest.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Niebieska miseczka - str.85 - abask - 09-05-2014

Francja elegancja! Mucha nie siada!

Bardzo gustowna Wink))