Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - Virgo_777 - 08-24-2014

DeDuś, dziękuje za zdjęcie pawiowego pudełka na jasnym tle Smile Chciałam dokładniej dojrzeć kolorystykę wnętrza. Piękne jest.
Zakładeczki cudne, ale "rozdrapane" Sad
Pudełka z Klimtem perfekcyjnie wykonane, wnętrze bardzo ładnie stonowane i dobrane do motywu (choć samego motywu nie lubię zbytnio).
Co do ikon, to słów brakuje. Wyglądają bardzo naturalnie i prawdziwie. Tu chylę czoła po same kolana.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - wiolka42 - 08-24-2014

Klimt to zupełnie nie moje klimaty . Jeden woli Kaśkę inny Maryśkę Wink. Wykonanie jak zwykle na piąteczkę.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - DecouDream - 08-24-2014

Virguś, do usług :* Bardzo dziękuję Smile
Wiolu, senk ju tu Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - wiolka42 - 08-25-2014

Biedny ten Klimt jak go wszystkie zaliczyły Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - Shanna - 08-25-2014

wiolka- biedny albo szczesliwySmile
Ja za nim nie przepadam. Ale dziewczyny maja racje- jemu wiele nie trzeba i pieknie wyglada.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - DecouDream - 08-25-2014

Grażynko, bardzo Ci dziękuję. Cieszę się, że takie uczucia w Tobie wywołała Smile
Wiolu, zaliczyłam i ja Naughty
Dorotko, chyba nie ma nic przeciwko Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - Merilon - 08-26-2014

Ja osobiście nie przepadam za panem Klimtem, ale dla prostej elegancji jestem na tak Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - DecouDream - 08-26-2014

Dzięki Mer Punk


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Prosty Klimt - str.81 - DecouDream - 08-27-2014

Tę herbaciarkę zrobiłam na specjalne zamówienie mojego Męża Smile Szykuje się na całkowitą zmianę swojej strony internetowej i głównym jej zdjęciem jest właśnie to z wieczka. Dodał tam też swoje nowe logo ("człowiek malowany pędzlem"). Wszystko wydrukowałam i całość przetransferowałam lakierem na pomalowane wcześniej na biało drewno + osobny transfer logo wewnątrz. Trochę wzmocniłam ten niebieskawy kolor na krawędziach. Dół i wnętrze pobejcowane w jasnych kolorach.
Strasznie się cieszę, że ma u siebie kolejną rzecz zrobioną przeze mnie i że mu się to podoba.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mężowe zamówienie - str.83 - Vika - 08-27-2014

yes, yes, yes!
i yes, yes!!!!!!!!!!!!!


Coś mi ostatnio chyba słów brakuje...
ale to tak szczególnie w Twoim wątku... ciekawe... ThumbsupThumbsupThumbsup