Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - apawlaczka - 08-17-2014

Sama baaaardzo lubię Red Hotów więc zakładka jest jak najbardziej dla mnie, Vika oddawaj!!!!!!! Piękne i bardzo pomysłowe, idealny pomysł na prezent!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - DecouDream - 08-17-2014

Vikus, szalenie mi milo, ze Ci sie podoba.
Reniu, i ja uwielbiam morze. Udaje mi sie wlasnie blisko niego spedzac urlop. Kocham wode!
Haniu, "don´t stop me now!" Wink
Brydziu, dziekuje Smile
Aniu, dorzucilam do nich po ksiazce jeszcze Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - Erato - 08-17-2014

Rewelacyjne. Takie drobiazgi, a taka siła wyrazu, każda opowiada jakąś historię!
Mnie to sie oczywiście oczy najbardziej śmieją do tej z latarnią Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - Shanna - 08-18-2014

Eleganckie. Ta z latarnia morska mnie najbardziej.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - Zuza - 08-18-2014

Ja tam się nie dziwię, że Taką zakładkę trzyma się na widoku, a nie ukrytą w książce! Moje zakładki (dostane) też wiszą na honorowym miejscu, a książkę zakładam najczęściej paragonem...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - DecouDream - 08-18-2014

Kochane jestescie! Blush


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - Merilon - 08-19-2014

Kurczę, jeden dzień mnie nie było na forum a tu wszystkie rozkradzione, ba nawet nie obyło się bez walki !! Decou wszystkie są przepiękne, zresztą jak wszystkie twoje prace Smile takie z duszą wszystkie trzy, idealnie dopracowane, każdy szczegół Smile jeśli miała bym wybierać dla siebie to bym wybrała tą ostatnią, bo jest taka delikatna, kobieca Smile ale wszystkie są cudowne Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - DecouDream - 08-19-2014

Mer, bardzo mi milo Smile Dziekuje :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakladkowo str.77 - DecouDream - 08-21-2014

(08-09-2014, 10:28 PM)Virgo_777 napisał(a): DeDuś, a jak byś tam wrzuciła z jedno zdjęcie pudełka na jasnym tle?

(08-11-2014, 12:42 PM)Vika napisał(a): Mnie się podoba, choć też optuję za większymi i dokładniejszymi zdjęciami Smile

Po dwutygodniowej tułaczce mam wreszcie swój komputer Sleepy
Zgodnie z życzeniem umieszczam dodatkowe zdjęcia szkatułki z pawiem ze strony 75:

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dodatkowe zdjęcia pawiowej - str.78 - Vika - 08-21-2014

No i teraz widzę wszystkie smaczki - CUDNA JEST!!!!!!!!!!!!!