Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - gofira - 08-05-2014

o kurcze! myślałam ze lawendowe nic mnie już nie zaskoczy bo to w decu częsty i popularny motyw a tu proszę minimalizm zaklęty w szablon i przecierki BRAWO - pomysł super i wykonanie tez fajowe no no już nic nie mówię idę sobie jeszcze popatrzeć.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - DecouDream - 08-05-2014

Czarodziejki Kochane, kawy Wam u mnie dostatek Big Grin
Bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa Blush

Po urlopie znów się za taki komplet wezmę, bo mam zamówienie i "ma być taki, ale inny, żeby nie taki sam" I bądź tu mądry Lookaround Sama nie wiem, co mi zakwitnie w głowie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - DecouDream - 08-09-2014

Slonko Hug

Szkatulka z pawiem.
Od dawna chcialam wykorzystac te serwetke Smile
Totez gora i gorne boki to serwetka klejona na zelazko, rzecz jasna. Dol i srodek to mieszanka farb akrylowych i wosku barwiacego. Calosc zabezpieczona lakierem akrylowym.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - Merilon - 08-09-2014

Łał..... jestem pierwsza więc porywam, bo jest przecudne to pudełko !! kapitalny pomysł z tym ogonem pawim, że tak zschodzi na bok szkatułki no i te kolory...... CUDO ! oczywiście paw w środku to już wisienka na tym bajecznym torcie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - Virgo_777 - 08-09-2014

Przytkało mnie... Boki pięknie zrobione i ogon spadający na front najpierwsze rzuciły mi się w oczy. Wewnętrzna strona wieka ciekawie zrobiona.
DeDuś, a jak byś tam wrzuciła z jedno zdjęcie pudełka na jasnym tle?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - Erato - 08-09-2014

Zdjęcia przepiękne, ale trochę mało widać na nich Naughty
Piękna serwetka pięknie wykorzystana. Rzeczywiście ten spływający w dół ogon robi wrażenie!
Dla mnie jest odrobinę za mocno, jeśli chodzi o kolor boków i wnętrza, razem z tym pawiem odrobinę mi sie to gryzie. Choć te przecierki, kropki, kolory same w sobie fantastyczne.
Brawo Clap


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - Pasada - 08-09-2014

E mnie się tam nic nie gryzie, po raz kolejny powaliła mnie Twoja praca na kolana ;o)))
Oj zbyt dawno tu nie zaglądałam ;o)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - abask - 08-10-2014

No, no... fajnie sobie to wymyśliłaś Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - Brydzia - 08-10-2014

Piękne prace,ale ikony na starym drewnie mnie wprost zachwyciły.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I jest paw str.75 - DecouDream - 08-10-2014

Mer, Er, Pasadko, Haniu, Grazynko, dziekuje Wam Heart


(08-09-2014, 10:28 PM)Virgo_777 napisał(a): Przytkało mnie... Boki pięknie zrobione i ogon spadający na front najpierwsze rzuciły mi się w oczy. Wewnętrzna strona wieka ciekawie zrobiona.
DeDuś, a jak byś tam wrzuciła z jedno zdjęcie pudełka na jasnym tle?
Virgus, dla Ciebie wszystko, ale za jakies poltora tygodnia. Jestem na urlopie poza domem i goscinnie korzystam tutaj z komputera.

(08-10-2014, 12:15 AM)Ataner napisał(a): Doskonała jak mocna kawa u CiebieBig Grin Ten pomysł z pawim ogonem w dół jest rewelacyjny! Mam tę serwetkę i się do niej uśmiechałam niedawno i niewykluczone, że poproszę Cię o zgodę na wykorzystanie pomysłuSmile Bardzo mi się podobaSmile
Ciesze sie Happy Korzystaj ile sie da! Uwielbiam patrzec jak inni wykorzystuja ten sam motyw Smile

Brydziu, witaj w moim watku. Bardzo mi milo, ze prace przypadly Ci do gustu Happy Niedlugo pokaze Wam dwie kolejne ikony.