Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - DecouDream - 08-04-2014

(08-03-2014, 11:46 PM)Shanna napisał(a): Sloneczniki pieknie skomponowane. Wygladaja jakby to byl jeden motyw a nie polaczone.
A w ogole to sloneczniki to sa sliczne kwiaty, bo poza tym ze to takie male sloneczka w ogrodzie to jeszcze mozna je zjescTongue
O to mi chodziło, bardzo się cieszę, że wyszło. Kleiłam kwiaty na żelazko i mimo że podcinałam je, to miałam obawy, że nakładanie się ich miejscami będzie widoczne, no ale jakoś się udało.
A słoneczniki kojarzą mi się z dzieciństwem i beztroskim czasem Smile

Aniu, dziękuję Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Merilon - 08-04-2014

Słoneczniczki są super, gdybym miała dom i ogródek to na pewno bym sobie zasadziła takie słoneczko Smile Mi się słoneczniki kojarzą z latem i wakacjami na wsi Smile tylko jakoś fajnych serwetek z nimi brak Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - DecouDream - 08-04-2014

Ten komplet zrobiłam "dla nikogo", ale właściciel zaraz się znalazł Wink
Tak pokrótce: fioletowa farba, świeca, reliefy, biały akryl, mnóóóstwo szlifowania, transfery, kropkowanie, lakier matowy.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - Merilon - 08-04-2014

Ajajaj... a ja nie napiszę nic brak mi słów, bo gdyby ktoś mnie spytał jaki chce mieć zestaw śniadaniowy z czym i w jakim klimacie to to bym właśnie pokazała twoje zdjęcia Big Grin śliczny jest HeartHeartHeartHeartHeartHeart

p.s. standardowe pytanie przy białych pracach, jaki lakier dałaś ??


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - DecouDream - 08-04-2014

Mer Hug
Jeśli chcę błysk to vidaron jedwabisty połysk, a tak jak tutaj mat to z Craft Line.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - gerda_w - 08-04-2014

WOW! ZABIERAM!

A teraz na spokojnie (bo już porwałam Smile ) mogę się wypowiedzieć.
Jestem pod wielgaśnym wrażeniem! Mało a wyjątkowo i ze smakiem. A szablonowa lavenda......jest rewelacyjnym zastępstwem klasycznego kwiatka, który tak często się pojawia, że aż miło popatrzeć na jego inną wersję.
Wielką przyjemność dla mych oczy zrobiłaś Marzenko, dziękuję.....


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - apawlaczka - 08-04-2014

No popatrz i zgarnęła mi sprzed nosa, człowiek raz na ruski rok posiedzi więcej jak 10 minut na forum i mus przed nosa zgarniają takie cuda Hammer
A tak na poważnie świetny pomysł z tym szablonem, kolorystyka i ten transfer tworzą idealną całość -WIELKIE BRAWA!!!!!!
Proszę zdradź gdzie kupiłaś ten szablonik, muszę go mieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - Vika - 08-04-2014

Chciałam napisać dużo i obficie, ale szkoda słów.
Świetny jest i tyle! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - DecouDream - 08-04-2014

Dziękuję Wam Kochane bardzo Happy

(08-04-2014, 01:08 PM)gerda_w napisał(a): WOW! ZABIERAM!
Zdążyłaś! Big Grin

(08-04-2014, 01:17 PM)apawlaczka napisał(a): A tak na poważnie świetny pomysł z tym szablonem, kolorystyka i ten transfer tworzą idealną całość -WIELKIE BRAWA!!!!!!
Proszę zdradź gdzie kupiłaś ten szablonik, muszę go mieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aniu, kupiłam go w tuluz pl, tylko, że stacjonarnie.

Reniu, może gdyby był fioletowy, toby było lepiej.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zestaw śniadaniowy z lawendą str.72 - Erato - 08-04-2014

Bardzo mi się podoba, oszczędna forma, wykonanie, super. Mam tylko jedno ale - czarne transfery jakoś burzą mi kolorystykę, wolałabym je w fiolecie. No bo przecież lawenda nie może być czarna Big Grin