Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Zuza - 08-01-2014

Omatko! Ale świetnie te słoneczniki podrasowałaś!!! Ta serwetka taka zwykła, a pudełko tajemnicze wyszło...

Zabieram!!! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - wiolka42 - 08-01-2014

DD pięknie pięknie Smile. Bardzo pomysłowa kompozycja słonecznikowa . Rewelacyjnie wycieniowane tło. Podoba mi się Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - DecouDream - 08-01-2014

Virguś, sama jestem ciekawa Wink Dzięki Smile
Zuza, niech Ci miło będzie z "podrasowanymi" słonecznikami Smile
Wiola, bardzo dziękuję Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - DecouDream - 08-02-2014

Oli, Słonko i Grażynko, dziękuję. Doceniam każde słowo Happy
Grażynko, chciałam, by skrzynka była oszczędna w szczegóły, jest dość duża. Może wykorzystam cały wzór na pudełku z podstawą wielkości serwetki.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - abask - 08-02-2014

Tło słonecznikowe jest przecudnej urody... Takie za mgiełką Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Ginger - 08-03-2014

Jaka Ty pracowita DD jesteś w te wakacje!Na chwilę spuścić Cię z oka a tutaj taka produkcja.Zaczynam od pudełka dla chrzestnej córki!Bardzo lekkie i radosne.Idealne dla małej księżniczki! Eleganckie pudełko z łyżeczką pasuje mi do postarzanej kuchni..z pięknym drewnianym stołem.Ja niestety wynajmuję dom.Moja kuchnia jest w stylu kolonialnym.Ciemne drewno i brązy. Właściciele domu to Hindusi,więc zabudowa kuchenna pod ich kulturę pasująca.Podoba mi się ale bardziej by mi się podobała taka pasująca do tego pudełka.Magnezy idealne dla mnie!Kradnę.Mężowskie pudełko urzekło mnie bardzo.Ja też lubię wodę.Obecnie każdego dnia wpatruję się w piękną ,spokojna taflę jeziora.Kiedyś wolałam spacery brzegiem morza.Teraz jest tam zbyt tłoczno jak dla mnie.No i największa dla mnie niespodzianką jest pudełko ze Słonecznikami.Kilka razy zerkałam a to na serwetkę...a to na pudełko.To dzieło podoba mi się najbardziej!Piękne cieniowania i domalowane łodygi!Bardzo artystyczne...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Merilon - 08-03-2014

Kurczę ....ostatnio w ogóle nie mam czasu na siedzenie na internecie a co za tym idzie na przeglądanie forum a tu takie piękne rzeczy się pojawiają !!!! Przepięknie Ci wyszły te słoneczniki, genialnie uzupełniasz te tła do serwetek, naprawdę wielki szacun Smile ja osobiście za słonecznikami nie przepadam, ale ta serwetka bardzo mi się podoba, nigdy takiej nie spotkałam !! na niej te słoneczniki takie ładne są, a zazwyczaj serwetki ze słonecznikami nie są ładne -.-


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - DecouDream - 08-03-2014

A mnie weekend nie było na forum, a tu tyle miłych odwiedzin. Bardzo bardzo Wam dziękuję Haniu, Natabusku, Madziu, Reniu i Merilonku.

Madziu, od początku lipca mam wolne, Mężu prawie cały dzień w pracy, więc codziennie dłubię coś i brudzę się. Od środy mamy wspólny urlop, toteż przystopuję nieco Happy Herbaciarka szaro-biała była zamówieniem bardzo eleganckiej kobiety, która niedawno zakończyła remont swojej kuchni i sprawiła sobie taki prezent. Najbardziej cieszy mnie to, że sama nie wiedziała, jaką dokładnie chce herbaciarkę, a ta, jak powiedziała, była strzałem w dziesiątkę. Co do słonecznikowej, to naprawdę długo myślałam nad kompozycją. Zawsze wtedy czekam na tzw. "klik". Musi mi wewnętrznie "kliknąć", że to jest to, bo inaczej nie zacznę pracy Bangin

Mer, ja mam takie samo zdanie o słonecznikach i serwetkach. Nie mam pojęcia gdzie kupiłam tę serwetkę. Powiem jeszcze tylko, że gdy chciałam jej zdjęcie zamieścić w wątku, to przeszukałam sieć, by skopiować zdjęcie, ale nie znalazłam, toteż sama sfotografowałam swoją.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Shanna - 08-03-2014

Piekne pudeleczko. O prawda bardziej niz na bizu pasowalaby mi tam herbata, ale co tamSmile
Sloneczniki pieknie skomponowane. Wygladaja jakby to byl jeden motyw a nie polaczone.
A w ogole to sloneczniki to sa sliczne kwiaty, bo poza tym ze to takie male sloneczka w ogrodzie to jeszcze mozna je zjescTongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - apawlaczka - 08-04-2014

Super że zrezygnowałaś z pierwotnego stylu tej serwetki, jakiś country czy coś to było. Cieniowania wyszły Ci po mistrzowsku, słoneczniki nabrały elegancji. W środku ładne wykończenie :-) Ogólnie świetna praca :-)