Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - asiek_71 - 07-31-2014

Twój mąż JESZCZE siedzi sam- jak obczają takie ładne dzieło to na pewno zaczną go odwiedzać, żeby popodziwiaćSmile Mąż zapewne zachwycony prezencikiemSmile Bardzo fajna kolorystyka, motyw no i pomysł na wykonanieSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-31-2014

Dzięki Asiu Heart
No bardzo mu się podoba Rolleyes A to mnie najbardziej cieszy Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - gerda_w - 07-31-2014

Jejuniuuuuuu! Przez te obrazki do druku, jakie umieszczacie w stosownym wątku, straciłam kontakt z rzeczywistością i poczucie kalendarza!
Zaglądam tu dzisiaj i co widzę?!? Przecudnej urody magnesy i mężowa kasetka!
Podoba mi się:
- krakowanie
- kompozycja
- kolorystyka
- męskość zawarta w kasetce
- perfekcja wykonania.
Jest jednak coś, co nie podoba mi się wcale, a wcale!
Co? A to, że zostały już porwane.........nie przeze mnie Angry
Idę cichutko popłakać w kątku i pozazdraszczać, bo tak..................zazdraszczam na całego Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - Vika - 07-31-2014

no!
ja mam jak Gerda Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - gerda_w - 07-31-2014

No widzisz, Violu? Tośmy obie zostały ubiegnięte Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-31-2014

Dziewczyny, zrobię Wam jeszcze Wink
Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - gerda_w - 07-31-2014

No, ja myślę moja Droga, że zrobisz, ja myślę............. Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - Merilon - 07-31-2014

o łał...... fiu fiu..... piękne to pudełko Smile jak zwykle perfecto robota Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-31-2014

Dzięki Mer Kisss

A to szkatułka na biżuterię. Miała być ze słonecznikami. Mam trzy serwetki z tymi kwiatami, ale tylko jedna osobiście mi się podoba. Wygląda tak:
   

Całej nie chciałam wklejać, a same kwiaty to było by za mało, więc dodałam dwa dodatkowe.
Dół i wnętrze pobejcowałam z odrobią złotej inki.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Słonecznikowo str.70 - Virgo_777 - 07-31-2014

Chorobcia! Tło zarąbiste! Pięknie to wygląda. I ta tabliczuszka w środku... No super!
A słoneczniki na tej oddzielnej serwetce to jakby pod prowansalski styl. Ależ jestem ciekawa co z nią wykombinujesz. Efekty Twojego kombinowania dekupażowego imponujące są.